Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dinamo neriješeno, Slaven nezasluženo izgubio
Liga UEFA sve dalje od naših klubova, teško u gostima za 2 tjedna

Dinamo je u Maksimiru večeras (HTV 2) odigrao bez golova sa praškom Spartom koja se pokazala tvrd orah. Očito nijedan tim nije htio previše riskirati, pa je i Dinamo igrao kao da igra u gostima - najvažnije je obraniti se.

Gledatelji nikako ne mogu biti zadovoljni viđenim, češki golman ispao je igrač utakmice iako Mandžukić, Balaban i ostali nisu imali pravih šansi ili uobičajeno zapucanih "zicera". Možda u uzvratu za dva tjedna golman Kozačik poklekne, bar jednom više no Butina?

Teško je to očekivati, kraj blijede i neinspirirane igre kakvu je postavio trener Ivanković. Možda se ipak probudi Morales, Drpić sredi svoje nišanske sprave, a Mandžukić počne ozbiljnije igrati, manje glumiti penale i padove. Ili ćemo dočekati novi bljesak mladog Badelja, koji je u igru ušao tek pred kraj.

Plasman u Ligu UEFA puno su uvjerljivije na svom terenu u Koprivnici, prije Dinama,  tražili protiv CSKA nogometaši Slaven Belupa. Do 81. minute vodili su sa 1:0, a trebalo je biti barem 2:0, no, kako to već biva, protivnik neiskorištene šanse pretvara u svoj pogodak.

Da nesreća bude potpuna, dosuđeni penal za goste u zadnjim minutama, iako je prekršaj bio izvan 16 metara, donio je Rusima nezasluženu pobjedu. Slavena čeka težak, ali ne i nemoguć posao za dva tjedna u Moskvi.

Nadajmo se da će bar jedan naš klub uspjeti u daljnjem plasmanu!