Novi video za "Pluribus", još se čeka službeni trailer

srijeda, 24. rujna 2025.

Početkom studenog stiže nova dramska serija Vincea Gilligana, u glavnoj ulozi Rhea Seehorn

Foto: YouTube

Apple TV+ donosi još jedan u nizu videa najave za zagonetnu seriju Pluribus (PLUR1BUS), novu SF dramu Vincea Gilligana.

Priča je opet smještena u Albuquerque, grad u kojem se odvijala Gilliganova hit serija Breaking Bad, i prati autoricu Carol Sturka (Rhea Seehorn) za koju se čini da jedina nije pogođena tajanstvenim virusom koji ljude čini trajno sretnima i pozitivnima. U novom videu još jednom vidimo kako Carol svakako nije dio te euforije – navodno je imuna na virus.

Projekt je odobren prije tri godine i to vrlo brzo nakon završetka još jedne Gilliganove hvaljene serije, Better Call Saul, u kojoj je Seehorn također imala jednu od ključnih uloga. Produkcija je dugo bila na čekanju zbog holivudskih štrajkova pa je snimanje krenulo tek početkom 2024. i završilo je u rujnu te godine, a službeni naslov otkriven je ovog srpnja kad je objavljen i datum premijere. U Pluribusu zasad je poznato da uz Seehorn glume Carlos Manuel Vesga, Miriam Shor i Samba Schutte.

Pluribus na streaming premijerno stiže 7. studenog s prve dvije epizode nakon kojih će dobiti dostupna po jedna tjedno do finala 26. prosinca. Apple već sad planira i drugu sezonu.

D.Ž.

Komentiraj članak
Povezane vijesti

Ostale vijesti