Video: Farma - Renman ozlijeđen u dvoboju!

utorak, 24. ožujka 2009.

U žaru borbe protiv izazivača Borisa Jelinića, Renman ozbiljno ozlijedio stopalo i završio na Hitnoj

Dvoboj izazivača i gazde farme bio je napetiji no što su farmeri očekivali. Renato Đošić Renman ozlijedio se tijekom dvoboja, te zadobio iščašenje u stopalu koje je potrebno operacijski repozicionirati.

Okupljeni u Areni farmeri su prvi put vidjeli lica izazivača i njihovog predstavnika Borisa Jelinića koji je na dvoboj izazvao gazdu Farme Renmana. Kao izazvan, Renman je imao pravo biranja, pa je između tri vrste dvoboja izabrao dvoboj snage. Pred njih je stavljena igra guranja kola u koju su obojica suparnika ušla visokomotivirana.

Dvoboj je u prvoj rundi bio neizvjestan, a potom je Borisova snaga počela prevladavati. Renman je u žaru borbe iskrenuo nogu i zadobio težu ozljedu.


Medicinska ekipa u Areni odmah je intervenirala i prevezla ga kolima Hitne pomoći na snimanje u bolnicu. Dežurni liječnik utvrdio je kako se radi o iščašenju u stopalu kojemu je potrebno operacijsko repozicioniranje, a potom i višemjesečni oporavak. Malo je vjerojatno da će se Renman moći vratiti na Farmu, a pred žalosnim farmerima u ovom su tjednu novi izazovi - gazda i pridošlice.

 

Komentiraj članak
Povezane vijesti

Ostale vijesti