Axel, Jonathan i Ana žive zajedno u kući nalik na bunker u postapokaliptičnom svijetu. Vani je prijeteći krajolik koji se može vidjeti samo kao pozadina s balkona njihove kuće. Nekoć su sačinjavali savršen ljubavni trokut, s jakim prijateljskim vezama, ali sada od toga nije ostalo ništa.
Ana je s Jonathanom, a Axel je sam te polako oslikava vlastito tijelo tetovažama muha dok razvija gotovo voajersku opsesiju prema odnosu ovoga para. Međutim, sve se promijeni kad Axel i Jonathan odu na ekspediciju u potrazi za hranom i vrate se kući sa zombijem kojeg zovu Pitagora, a drže ga okovanog i s brnjicom u kući.
Kako se dinamika odnosa ove trojke mijenja, postaje očito da njihov novi zarobljenik možda i nije najveća prijetnja njihovu opstanku.