Dubrovački tramvaj (2008)
Dubrovački tramvaj (Originalni naziv)
dokumentarni
Razgovor s nekadašnjim zaposlenicima, kolekcionarima i ljubiteljima dubrovačkog tramvaja
Režija: Tonko Jović
Scenarij: Tonko Jović
Uloge:
Dubrovački tramvaj vozio je od 1910. god 1970. godine. Bio je stalna, iako ne prebrza veza između Pila, Gruža i Lapada i mnogi Dubrovčani su se šalili govoreći "ako ti se žuri, idi pješice". Tramvaj još uvijek živi u sjećanju mnogih Dubrovčana i onih koji su se u njemu vozili...