Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Za neuspjeh na Eurosongu kriva je Nina i operacija glasnica?
Sa HRT-a smatraju kako je svemu kriva Ninina operacija, pa se nije dovoljno posvetilo promociji

Za neuspjeh na Eurosongu kriva je Nina i operacija glasnica

1
  • #1
    5 0

    postova:1962
    aya @ 1.6.2012. 10:06

    Čekaj malo...spizdili su 100 000 € za odlazak Nine i cijelog entouragea na neznamkolikodana u Baku i ona se sada buni da nije dobila dovoljno? Pa to je novac poreznih obveznika, za koji nas je, btw - pošteno obrukala! Viče

    Jedini razlog lošeg plasmana je loša pjesma i još lošiji nastup.

  • #2
    2 0

    postova:341
    hitman_4 @ 1.6.2012. 10:38

    debilana.

  • #3
    1 0

    postova:32
    krnjevo @ 1.6.2012. 11:24

    Nemojte me nasmijavat!

  • #4
    1 0

    postova:114
    dxdy @ 1.6.2012. 15:38

    kao sto su nasoj Vladi svi drugi krivi za gospodarski pad osim njih samih....

    dajte molim vas... vise od 10 godina nisam cuo originalnu i dobru pjesmu koja je isla na Eurosong... sve su to lose kopije drugih pjesama... onaj tko umjesto pjesme razumije i "cuje" note zna o cemu se radi... a zatim aranzmani su totalno koma i na kraju od lose pjesme i aranzmana ma da si Elvis Presley ne bi mogao bolje izvesti...

    svi nasi rezultati su tocno ono stanje kakvo pjesma i izvedba zasluzuje.... nitko se nije urotio protiv nas, nitko nije varao... prihvatite cinjenicu da namjestanjem pobjednika za Eurosong necete dobiti kvalitetnu pjesmu... drugi problem je sto kod nas vise nema "originalnih" autora jer smo preplavljeni smecem sa istoka i stalno pokusavamo kopirati srpske pjesme a to nejde... potencijal 80'tih kad su nastajale najbolje pop i rock pjesme hrvatskih izvodjaca je davno prosao i nece biti uspjeha jos dugo....

  • #5
    0 0

    postova:13
    kissygirl @ 1.6.2012. 19:29

  • #6
    0 0

    postova:61
    gavran123 @ 1.6.2012. 23:30

    a da nisu možda oni krembili koji su napravili onaj užas od pjesme????

  • #7
    0 0

    postova:54
    zvone @ 2.6.2012. 2:17

    Meni baš nekako nije jasno zašto mi to natjecanje doživljavamo tako ozbiljno, ukočeno, kompetitivno? Ak' baš moramo sudjelovati (a ako je ovako skupo kako je aya napisala, onda baš i ne moramo), čemu takav grč kako moramo pobjediti, biti najbolji, gordo i dostojanstveno prezentirati brda, doline, gore, more, drugarstvo i dobrotu nas Hrvata i prelijepe nam domovine?

    Meni naš nastup na tom Eurosongu izgleda kao kad neki seljo beljo dođe u društvo u koje nekako duboko u sebi osjeća kako ne pripada, da su oni predobri za njega, pa se jadan sav ozbiljan grči biti pametniji nego sto je, znoji se da nešto ne sjebe, a svi ostali se opušteno uživaju i zabavljaju.

    Nina je prototip nekoga tko je sujetan, smatra se top klasom u Hrvatskoj i sad je ogorčena na cijeli svijet, kako je drski smradovi nisu prepoznali. A koreografija je s onim plesačima i plahtama kaj ih natežu u epohalnom klimaksu izdrkavanja njenih glasovnih mogućnosti bila nešto do tada neviđeno. Plazi jezik  Barem za nekoga u zadnjem stadiju Alzeheimera i ko je zaboravio sve prethodne nastupe.

    Nek ide Gobac tamo, Kawasaki 3p, netko zabavan. Pa nek bude dobra zajebancija, a kog onda boli kurki jesmo prvi ili zadnji?

  • #8
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 2.6.2012. 9:16

    lol za naslov clanka...ostalo nisam ni citat htio...

    Nek ide Gobac tamo, Kawasaki 3p, netko zabavan. Pa nek bude dobra zajebancija, a kog onda boli kurki jesmo prvi ili zadnji?

    e bas to...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala