Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Britanski odbor za klasifikaciju filmova izrezao 49 scena iz kontroverznog Srpskog filma
Festivali uglavnom ne žele prikazivati tako okljaštrenu verziju filma

Britanski odbor za klasifikaciju filmova izrezao 49 scena iz kontrover

1 2
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.8.2010. 21:08

    Vjerujem da bi u Kini zbog ovog filma, svi sudionici ovog sranja od filma završili svi u p**** maminoj, ili u kakvoj umobolnici, a redatelja osudili na smrt streljanjem.

     Žalosno ako se ovo naziva filmskom umjetnošču. 

  • #2
    0 0

    postova:193
    akasha @ 26.8.2010. 22:02

    Vjerujem da bi u Kini zbog ovog filma, svi sudionici ovog sranja od filma završili svi u p**** maminoj, ili u kakvoj umobolnici, a redatelja osudili na smrt streljanjem.

     Žalosno ako se ovo naziva filmskom umjetnošču. 


    gorlock


    E a jesi uopće gledao film? 

    Imaš pravo za Kinu, al ne može se to baš uspoređivati, preveliki cultural gap.

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.8.2010. 22:33


    E a jesi uopće gledao film? 

    Imaš pravo za Kinu, al ne može se to baš uspoređivati, preveliki cultural gap.


    Akasha


    Film nisam gledao, ali sam pogledao najave za film, upoznat sam sa tematikom, toliko je gnjusan i odvratan da nije za gledati i ponavljam da je sramotno ovakovo smeće nazivati filmskom umjetnošću.

  • #4
    0 0

    postova:3
    baraj @ 26.8.2010. 22:36
    Pogledao sam film i bez lažnog morala, mogu reći da je film jedan pokušaj šokiranja na neprimjeren način.Tražiti smisao u  nasilju,poradi dobroga,nije umjetnost već jeftin marketinški trik režisera Spasojevića.Najviše me zasmetala njegova izjava u jednim novinama, da onaj tko ne shvaća film, da je najobičniji malograđanin.Ako, je htio ostati zapamćen u analima kinematografije sa ovih prostora,onda je trebao u jednom djelu filma sebi prosut mozak pred kamerama, i ušao bi u vječnost,a ovako koristeći djecu u scenama sex-a,i takvu vrstu nasilja na filmskom platnu, pokazao je koliki je njegov talent u sedmoj umjetnosti....Laughing
  • #5
    0 0

    postova:193
    akasha @ 26.8.2010. 22:48

    Po ovom što čitam, za prave poznavatelje filmske umjetnosti, taj srpski film i ne bi trebao biti neka novost. Davno je Pasolini napravio SalO ili 120 dana Sodome. Jeste li to gledali? Za neke filmove treba biti mentalno sposoban. Pasolinija nisam uspjela pogledati do kraja, jer tada sam bila još sposobna za tako "teške" filmove. A jednom ću se valjda odvažiti..

  • #6
    0 0

    postova:3
    baraj @ 26.8.2010. 23:07
    Uz dužno poštovanje "Akasha",film moraš pogledati da bi znala što ne voliš.Zato ti predlažem da ga pogledaš (ukoliko to tvoj želudac bude mogao podnijeti) i onda bi volio čuti tvoj komentar.Film sam (jedva) uspio pogledati u dva puta,a naročito što sam postao ponosni otac prije 7 mjeseci, i mogu ti reći, da je za vrijeme gledanja filma, nebrojeno puta kroz moja usta prošlo lik i djelo režisera Spasojevića  u jako lošem kontekstu...
  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.8.2010. 23:09
     i mogu ti reći, da je za vrijeme gledanja filma, nebrojeno puta kroz moja usta prošlo lik i djelo režisera Spasojevića  u jako lošem kontekstu...
    Baraj


    Hebo mu pas mater bolesnu............       

    eto ! 

  • #8
    0 0

    postova:193
    akasha @ 26.8.2010. 23:14
    Uz dužno poštovanje "Akasha",film moraš pogledati da bi znala što ne voliš.Zato ti predlažem da ga pogledaš (ukoliko to tvoj želudac bude mogao podnijeti) i onda bi volio čuti tvoj komentar.Film sam (jedva) uspio pogledati u dva puta,a naročito što sam postao ponosni otac prije 7 mjeseci, i mogu ti reći, da je za vrijeme gledanja filma, nebrojeno puta kroz moja usta prošlo lik i djelo režisera Spasojevića  u jako lošem kontekstu...
    Baraj


    Hey, pa nisam nigdje rekla da volim ili ne Smile I naravno da ne komentiram film koji nisam gledala. Samo sam se htjela osvrnuti na komentare o filmu.

    Moj želudac može sve podnijeti, ali moj mozak.. to je već druga priča Laughing

    No, o važnijim stvarima: ČESTITAM, tata!!!!!  <3  Brzo će doći vrijeme kad ćeš gledati samo poučne i uvijek pozitivne crtane filmove Wink

  • #9
    0 0

    postova:494
    beno @ 26.8.2010. 23:19

    Nemam nista protiv nasilja u filmovima. Dapace, krv, nasilje i ono sto se naziva “gore” smatram vrlo dobrim sredstvima za postizanje realnosti i odredjene atmosfere u filmu.

    Moze li biti PREMALO gorea u filmovima? Kada se film temelji na “goreu” a ne ponudi dovoljno, nije dobro. Primjer toga je Hostel. Jedan blesav film priglupe radnje sa nekoliko krvavih scena. Slabo. Vidio sam puno krvavijih filmova od Hostela, sa puno boljom atmosferom, da ne spominjem pricu.

    S druge strane dolazi Srpski film. Da se razumijemo, film gura sve moguce granice i svaka cast Spasojevicu, prilicno hrabar “prvi film”. Problem tog filma je PREVISE nasilja. Film ide toliko daleko u prikazu tih stvari da kod gledatelja uzrokuje kontra-efekt. Previse eksplicitno prikazanog nasilja u filmu ubija ugodjaj.
    Zamislite to ovako: kada ti netko pod nos gurne unakazenu i pregazenu lesinu, iznenadi te, sokira i mozda malo poigra sa zelucem. Kada ti netko istom lesinom mase iducih sat i pola pred nosom… Gubi se efekt…

    Ukratko: Pogledao sam film bez ikakvog problema. Ima ekstremno poremecenih scena, ali sve to ide tako daleko da me tjeralo da sve NE shvatim ozbiljno. Kao da je rijec o animiranom filmu. Lose. Mozda, da je bilo pametnije dozirano, da se malo vise igralo na psihu nego na realan prikaz…

    SPOILER:
    Scena gledanja snimke rodjendana je po meni najbolesnija scena u filmu.

    Vjerojatno je stvar u meni, ja vise padam na taj “psiha” element. Teze mi je bilo gledati, npr. rusku dramu Gruz 200.

    Poanta: kvalitetna produkcija, dobri glumci, dobra prica, usran ugodjaj

    6,5/10
  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.8.2010. 23:24

    Evo jedne divne sličice jebenog filma. 

    Zove se fucked to death ! 

    Baš se pitam možda da li je neke scene iz filma unijeo is svojih sjećanja možda iz rata........... 

  • #11
    0 0

    postova:534
    jua @ 27.8.2010. 0:15

    A je li bilo smrt, nasilje, sex?

    Film nisam pogledala, a čini mi se da i neću, koliko god moja želja za boleštinom bila.

  • #12
    0 0

    postova:3
    baraj @ 27.8.2010. 8:03


    Hey, pa nisam nigdje rekla da volim ili ne Smile I naravno da ne komentiram film koji nisam gledala. Samo sam se htjela osvrnuti na komentare o filmu.

    Moj želudac može sve podnijeti, ali moj mozak.. to je već druga priča Laughing

    No, o važnijim stvarima: ČESTITAM, tata!!!!!  <3  Brzo će doći vrijeme kad ćeš gledati samo poučne i uvijek pozitivne crtane filmove Wink


    Akasha

    Hvala,hvala,ali mogu ti reći da ja crtane filmove nikad i nisam prestao gledati.Posebno obožavam japanske anime npr.Miyazaki mi je jako napet, (pustimo Pokretni dvorac) ima on i ranije filmske uratke koji su jako interesantni.   Sada sam trenutno na "High school of the dead" i mogu ti reći da je serija kombinacija nasilja uz malu dozu erotike,kao što to Japanci znaju uraditi.LaughingPozzzzzz
  • #13
    0 0

    postova:193
    akasha @ 27.8.2010. 14:43

    Hvala,hvala,ali mogu ti reći da ja crtane filmove nikad i nisam prestao gledati.Posebno obožavam japanske anime
    Baraj

    I jaaaaaaa!! Embarassed
  • #14
    0 0

    postova:540
    zubak @ 27.8.2010. 22:05
    ihihhihihihiih,ahhahahahhahahha,tamša rast enta erpad,salaj.
  • #15
    0 0

    postova:534
    jua @ 27.8.2010. 23:06
    ihihhihihihiih,ahhahahahhahahha,tamša rast enta erpad,salaj.
    zubak
    =), 8D si se ti malo napušio
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala