Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dječak s biciklom

1
  • #1
    0 1

    postova:1093
    yuma @ 27.5.2016. 0:18

    Dječak genijalno glumi A nije ni frizerka loša. 

    8/10, preporuke. Glavni likovi doista nemaju sentimentalne ponore, ali ja sam padala u jedan ogromni emotivni ponor gledajući jadno napušteno dijete i plemenitu ženu koja ga pokušava prigrliti... A nisam u pms-u.

    Zanimljiva kamera, mislim da nema ni jedne an face scene, puno scena snimljenih u jednom kadru...

    Preporuke! 

  • #2
    0 1

    postova:237
    pisatel @ 23.7.2016. 12:34

    Depresivno nastrojen film koji opet sa druge strane pruža nadu, pogotovo prikazanim krajem.

    Dječak traži svoj put, oca i slobodu (bicikl) i svi oko njega opet traže nešto za sebe bilo od njega ili u vezi njega, preko žene do dilera i oca, činjenica da je riječ o dječaku ipak bitno mijenja perspektivu svih događaja koji se razvijaju.

    Jaka osobnost dječaka koji nosi film i kao neobuzdani karakter se probija kroz sve je vrlo dobro prikazana, tako i životne situacije na koje ne nailazimo tipično u filmovima, a vrlo su realne i nimalo rijetke...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala