A ne znam... nije mi film baš tak dobar. Ide mi na nerve ta konstantna hektika. Svi redom likovi osim onog novog šefa su nabrijani kao da su našmrkani ili jednostavno briljantni, a nisu sigurno. Pogotovo je zanimljivo sto dok su neki bili u njenom timu dijalozi su bili brzi, kratki, precizni, a kad su promijenili ekipu odjednom više nitko nije takav (njezin novi tim je takav). Kao da je oko nje neka magija intelektualnih supermoći. Isforsano mi je to sve bilo. Jessicu volim, mislim da korektno glumi ali to je u ovom filmu to. Radnja je puna preobrata zahvaljujući njenom liku, neke situacije su, moram priznati, prilično maštovite, je li to doista tako u tom svijetu- vjerojatno je. Mnogo toga podsjetilo me na naše svakodnevne vijesti iz zemlje pa mi je bilo gadljivo. Ok film, koji se mora pratiti fokusirano jer su dijalozi brzi i kratki, gledatelj konstantno mora sam donositi zaključke o tome sto se upravo reklo ili dogodilo i to je ok ali možda nije za pospani ponedjeljak navečer :-)