Ništa posebno, original sa Švarcijev ostaje bolji....od svih glumaca Brolin je izdominirao kao i onaj crni voditelj showa, fali bolje mjuze
Do pola filma skoro je dosada, a onda priča živne, posebno u staroj kući sa likom koji podsjeća na MacGuyvera, a koji ima zamke alla Jigsaw
Pri kraju ostaje mogućnost nastavka