Glupa i nelogična priča teško može proći kod ozbiljnijih gledatelja, dok s druge strane groteskne scene, golotinja, te kadrovi koji kao da su iskopirani iz filmova Terry Gilliama također ne ostavljaju dobar dojam i ne uklapaju se u priču. Zadnjih pol sata film posebno glup. Čini se kao da se previše toga htjelo strpati u ovaj film, pa je na kraju ispao neki bućkuriš. Loše.