Registrirani korisnici mogu kreirati svoju grupu tv kanala, koristiti Podsjetnik, sudjelovati u nagradnim igrama, chatu i forumu, ocjenjivati filmove, serije i emisije, slati privatne poruke, predlagati video zapise itd...
P.S. Ovdje NE MOŽETE besplatno gledati filmove.
Prva sezona je ispod očekivanja,ali nije loša.
Druga sezona je sasvim ok....a onda treća sezona je napokon ono šta je Star Trek:Picard trebao biti od početka.
Prave Zvjezdane staze i više.
Prve dvije sezone su skoro kao neki uvod u priču.
pilot sam ogledao i odustao od daljnjeg gledanja kod prve epizode...fanovima serije će se svakako svidjeti, u to ne sumnjam....