Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Australski lovci na dragulje
Spremite se za ludu pustolovinu u nevjerojatnom svijetu lovaca na safire
  • Naša ocjena-
  • Vaša ocjena-

Australski lovci na dragulje

Gem Hunters Down Under, 2022., Australija, 60 min.
0.0
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Hej! Trebamo i tvoju ocjenu
Spremite se za ludu pustolovinu u nevjerojatnom svijetu lovaca na safire u središnjem Queenslandu, gdje nesmiljena potraga za tim čudesnim draguljem odvažnu skupinu rudara testira do krajnjih granica.
Usred čudesnog prirodnog krajolika, suočavaju se s ekstremnim vremenskim uvjetima, velikim opasnostima, golemim strojevima i riskantnim pustolovinama. Snimana na jednom od najbogatijih nalazišta safira na Zemlji, ova serija prati podvige pet ekipa. Svaki rudar ima jedinstven pristup: neki buše tunele duboko pod zemljom, ostali imaju otvoreni kop, bušeći duboke jame u zemlji. To je svakodnevna borba... a svaki dragulj predstavlja teško izvojevanu pobjedu. DRUGA SEZONA: Vraćamo se u nevjerojatan svijet lova na safire. Snimana u zabačenim i krševitim poljima dragulja u središnjem Queenslandu, jednom od najbogatijih nalazišta safira na svijetu, druga sezona prati pothvate pet timova lovaca na dragulje u njihovu nastojanju da se obogate. Svih pet timova posjeduje zdravu dozu ‘safirske groznice’ i lov na taj prekrasan i nevjerojatno raznovrstan dragulj tjera ih do ruba izdržljivosti. Svakodnevno se suočavaju s ekstremnim vremenom, rukuju (često i slučajno) megastrojevima i nose se s opasnostima podzemnog i nadzemnog rudarenja… Međutim, uporni timovi nikad ne odustaju u svojoj potrazi za otkrivanjem blještavog plavetnila safira.

Možda će vam se svidjeti
 
Na magistraliNa magistrali
dokumentarni
Protagonistica putopisne serije autorice Andreje Buče je Jadranska magistrala
  • Voditelj:
  • Urednik:
  • Produkcija:
 
Pariška arhitekturaPariška arhitektura
dokumentarni
Upoznajte Pariz na jedan drugačiji način
  • Voditelj:
  • Urednik:
  • Produkcija:
 
Otkrivamo biblijske tajneOtkrivamo biblijske tajne
dokumentarni
Sve tajne najutjecajnije knjige svih vremena izlaze na vidjelo
  • Voditelj:
  • Urednik:
  • Produkcija:
 
Jedanaest dana u svibnjuJedanaest dana u svibnju
dokumentarni
Između 10. i 21.5.2021. u izraelskom bombardiranju ubijeno je više od 60 palestinske djece
  • Voditelj:
  • Urednik:
  • Produkcija:
Komentari
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 
  • 08.05. 02:45
  • 08.05. 11:25
  • 09.05. 02:40
  • 09.05. 11:25
  • 10.05. 02:35

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2025 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala