Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Preacher

1
    0 2

rorschach @ 26.5.2016. 14:49
    Godinama sam čekao ekranizaciju Preachera, i napokon je tu. I sve šta mogu reči je, početak je užasno razočarenje. Cast je neuvjerljiv, Cooper kao Jesse je užasan, a ruth negga kao tulip je krajnje neuvjerljiva. Jessijev otac izgleda jadno i glupo u fleševima, čak niti nisu stavili fuck comunisam zippo u seriju. Jedina kolko tolko dobra stvar oko ove prve epizode je Joseph Gilgun kao Cassidy. Ako ovako nastavi serija neče biti niti sjena stripa.
    0 2

clauden @ 26.5.2016. 14:51

Baš sam se pitao kakvo je to smeće. Hvala na objašnjenju.

1 0

vriska @ 18.6.2016. 20:42

Awh ne ne, uopce se ne slazem s vama decki/cure :D

Vrlo mi se sviđa, glumci su dobro odabrani, iako je tulip kao trebala bit bjelkinja? i to plavusa? al necemo sad u detalje, huh jus
    Cassidy je naravno najbolji 
    Jedino sta mi malo pili mozak je sta mi se nekako cini da radnja ide presporo..? u stripu brze tece objasnjenje sta se Jesseju događa i sl.
    Sve u svemu, vrlo mi paše, drzim fige da ne serija ne postane proljev Cool

0 0

sebulba @ 10.11.2017. 11:43

nisam upoznat sa istoimenim stripom, ali druga sezona mi je odlična. drastično poboljšanje u odnosu na prvu sezonu koja je bila pomalo monotona i spore radnje. kada su promijenili lokaciju i uveli već broj likova odmah su malo živnili, a i puno toga se izdogađalo.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala