Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kriminalci na godišnjem

1 2
  • #16
    4 1

    postova:27
    trnac @ 16.10.2014. 23:35

    Odličan film.

  • #17
    2 0

    postova:7
    zanamis @ 22.10.2014. 23:08

    iznenadujuce dobar film i odlicna gluma colina farrella

  • #18
    1 0

    postova:371
    cala @ 25.2.2018. 17:12

    odlični dijalozi i odlični glumci,odličan film

  • #19
    2 2

    postova:542
    leon123 @ 7.4.2018. 9:58
    Genijalno filmsko remek-djelo.Colin Farrelova najbolja uloga do sada.McDonagh genijalan reziser.Ovaj film je bolji od sedam psihopata,a tri plakata izvan grada jos nisam gledao. 10/10
  • #20
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 6.6.2018. 19:27

    Ja kao da sam gledala sasvim drugi film. Meni se uopće nije svidio, dijalozi su mi bili očajni, likovi depresivni, radnja uvrnuta na loš način, a kraj... mislim...ne znam radi li se o parodiji, nekom deformiranom psihopatskom pitanju časti... uopće nije važno. Poslije filma imala sam prilično gorak okus u ustima i došlo mi je da lupam glavom o zid misleć - što mi je ovo trebalo...-  I to prije spavanjaViče

  • #21
    3 0

    postova:371
    cala @ 22.1.2019. 17:19

    danas opet pogledao ovaj fenomenalan film i opet se oduševio,stvarno odličan film...e sad,nikad mi nije bilo jasno kako neki daju ocjene filmovima,dakle, smatram da bi film dobio ocjenu 1/10, stvarno treba biti jadan,ono baš da zakaže u svemu mogućemo,od glumaca pa do neznam,montaže zvuka ili čega već...znači po meni,film mora stvarno podbaciti da bi dobio tu ocjenu,pa taman se nekom ne svidio taj film,npr ima meni nekih filmova što mi se možda nisu svidjeli,ali ne znači da oni automatski zaslužuju dno dna ocjenu

  • #22
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 22.1.2019. 20:14

    Što se ocjenjivanja tiče, a gle, svatko ima svoj sistem. Po meni nije problem brojke koliko toga da netko ne objasni zašto mu se film (nije) svidio.

    Komentari tipa "dobar film", "vrh" mi ništa ne govore osim da se toj osobi film svidio. Slično je i s decimalama.Također, nekome je 7 prosječan film, ili čak 8, dok je prosjek ocjena od 1 do 10 zapravo 5,5. Vidim da se tebi nisu svidjeli neki popularni filmovi npr. "Pulp Fiction","Blade Runner" "2001: Space Odyssey" itd. Nisu ti se svidjeli i to je to, teško je ne biti subjektivan pri tome, čovjek se jedino može potruditi obrazložiti svoje stajalište ili ići više analizirati tehničku stranu filma.

    Ja sam prestao skroz s ocjenama jer imam feeling da bi ih svako malo trebao mijenjati i postalo mi nekako suvišno, jer moja i nečija druga 8-ica mogu biti skroz različite, radije nabacim komentar tamo gdje ga nema ili ako mislim da imam za dodati nešto što netko već nije spomenuo.

  • #23
    2 0

    postova:371
    cala @ 22.1.2019. 20:34

    ma da,te ocjene ne znače puno,ja kad pogledam svoje mislim da bih neke trebao prepraviti ali koga je to volja,ipak mislim da 1/10 treba zaslužiti isto tako kao i 10/10,što se tiče pulp fictiona istina je da se on meni nije baš svidio,evo gledao sam ga jučer opet jer kažu da bi njega trebalo pogledati dva put ali opet mi fali u tome filmu dosta toga,blade runner recimo meni se puno više sviđa noviji ovaj ali morati ću pogledati ovog starog opet, a o odiseji neću trošiti riječi da ne bi krenule rasprave...(a možda to i ne bi bilo tako loše)

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala