Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Proročanstva

1 2
  • #16
    0 1

    postova:1
    antonio33333 @ 6.1.2013. 11:24

    jucer gledao film, i bio je ok.. Al je istina ono sto je netko napisao da je to masonski film.  U nekim trenutcima se pojavljuju tkz "andjeli" u daljini koji su obuceni u crno, na kraju filma doznajemo da su ti ljudi spasitelji koji nam zele pomoc. A u stvarnom svijetu ljude u crnom u daljini definitivno ne oslovljavamo sa andjeli nego upravo ono suprotno (demoni).. Dobiva se totalno kriva poruka (Moramo stovat sotonu zato sto je on spasitelj). Nisam sada neki pretjerani vjernik, ali ako dode spasitelj, ipakmislim da nece biti toliko mracan koliko ovaj iz filma.

  • #17
    1 4

    postova:2916
    gorlock @ 6.1.2013. 19:25

    Zanimljiv pokušaj interpretacije smaka svijeta na film. No film je poprilično zbrkan, mogao je biti mnogo bolji, ali očito je da nisu uspjeli u naumu. Mnogo svega ubacili su u ovaj film, svako ga tumači na svoj način, - uglavnom jedan efekt je postignut priča se o njemu. Svjedoci smo i ovdje na forumu neki se ismijavaju sa filmom ili komentarima drugih korisnika (uobičajeno od nekih korisnika portala), dok pripadnici ove teme glorificiraju sam film i ideju.

    No, ruku na srce film je osrednji, i kako takav slobodno možete zaobići ga i ne gledati ga. 6/10

  • #18
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 7.1.2013. 11:39

    a ovog anđela spasitelja nitko se nije sjetio...

    Sexy Cage riding a T-Rex.

  • #19
    4 1

    postova:2916
    gorlock @ 7.1.2013. 17:55

    Neki ljudi govore drugim jezicima pa ne razumiju.

    Neki govore istim jezikom ali različitim dijalektima.

    A neki nikada neće shvatiti.

    Ponekad se moram spustiti na nivo komunikacije, koji nije primjeren meni, istina ponekad nivo komunikacije moram i podići.

    U ovom slučaju se moram spustiti i nažalost komentirati @senilno tovare: odhebi u skokovima.

    Ispričavam se svima ostalima, zbog ove gnjavaže.

    Hvala na razumijevanju.

  • #20
    2 1

    postova:228
    atlantiday @ 7.1.2013. 19:16

    Volim sf, ali u ovom filmu nema niti napetosti, niti oduševljenja s moje strane, niti neke kvalitete (a cijela ideja filma je djelovala obećavajuće), niti dovoljno sf-a. Također nisam oduševljena krajem, ali niti previše razočarana, jer nisam puno ni očekivala. 6/10

  • #21
    2 0

    postova:416
    taurus @ 17.2.2013. 19:24

    Zanimljiv pristup tematici o propasti svijeta.Onaj ko prije gledanja filma nije čitao nešto o njemu ili gledao trailer,biće vjerujem,zaintrigiran do kraja.U priči su prisutne i neke religijske konotacije,odnosno prikazan je donekle sukob između naučnih teza i stanovišta sa teološkim,kroz likove koji zastupaju jednu ili drugu stranu.Sam kraj će vjerovatno izazvati dosta polemike i podijeljenjih reakcija ali smatram da je takav bio i cilj režisera.U svakom slučaju,ne radi se ni o kakvom remek djelu ali ipak dosta dobar film u odnosu na one u kojima se cage pojavljuje u zadnje vrijeme.

  • #22
    0 2

    postova:260
    franz88 @ 24.11.2013. 0:57

    ..zanimljiv film!

    .. i opet ce se skupiti ispod jednog drveta...

  • #23
    2 1

    postova:208
    jeremiah @ 14.7.2017. 21:07
    Evo ga na opet kejđa. U zadnje vrijeme je iz paštete počeo iskakat. Jebo vas kejđ više. Nikad bio glumac niti će. Ono njegovo što je bilo dobro već je daleka prošlost. On je osuđen na ovakove osrednje uratke do kraja karijere. Pa koji bi ga od ozbiljnijih filmaša onakvoga uopće angažirao. Možda u nekom frizerskom spektaklu. Uglavnom najbolje njegove scene su kad šuti. I ne mogu vjerovat, baš dok ovo pišem na rtl-u se vrti foršpan filma snejk ajs sa pogađate kejđom. E to je jedan od onih njegovih starih uradaka koji vrijedi pogledati. Meni osobno najbolji njegov film, a posebno uzimajući u obzir ovo sranje od filma koji se da i pogledat ak te lancima vežu za stolac i stave ti okomito šibice na kapke. Jebeš kineska mučenja.
  • #24
    1 0

    postova:371
    cala @ 19.2.2018. 11:32

    nije me volja previše filozofiratii,moglo je ovo i puno bolje...slažem se sa komentarom atlantiday@

  • #25
    0 0

    postova:348
    masina @ 4.8.2019. 15:19
    A i ovi vanzemljaci ga komplikuju brate mili. Jel nisu mogli doći, pokupit djecu, i ćao. A Nick nek riješava ukrštenice do zadnjeg momenta na zemlji... 😂😜
  • #26
    0 0

    postova:95
    noclass @ 25.1.2022. 21:00
    Film čak ima i dobar početak ali se na pola puta sve nekako počelo raspadati. Šteta.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala