Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Najgora noć u životu

1
  • #1
    1 0

    postova:1
    laura javurek @ 6.6.2015. 20:04

    odličan film Smije se

  • #2
    0 0

    postova:1
    jvuckov @ 11.12.2015. 1:26
    Nelose
  • #3
    3 5

    postova:2915
    gorlock @ 11.12.2015. 22:52

    Evo nakon dugo vremena da i ja ocijenim neku komediju sa 10/10 .

    Odlučio večeras pogledati ovaj film onako iz dosade, ono možda bude dobar, ostao sam vrlo ugodno iznenađen.

    Vrlo jednostavna priča o jednoj od mogućih životnih situacija u kojoj se našla glavna junakinja....

    Film je doslovno proletio, a kad je završio, poželio sam da traje još......

    Niz komičnih situacija o ljudskim predrasudama na osnovu izgleda osobe koja je u ovom filmu izrazito atraktivna....

  • #4
    2 4

    postova:2527
    bearfoot @ 12.12.2015. 15:35
    Samo još jedna nazovi komedija koja mi gotovo ni smjesak nije izmamila...da nije Elizabete u svakom kadru teško da bih odgledao do kraja,infantilni zapleti uz infantilno ponašanje gotovo svih prikazanih likova...fali još samo pokoji prdež i evo čistokrvne američke "komedije"
  • #5
    2 4

    postova:2915
    gorlock @ 12.12.2015. 21:32

    E pa sad "medo" da budem potpuno iskren upravo Elizabeth me privukla da uopće pogledam film, ali kao što rekoh ostao sam jako ugodno iznenađen i dobro sam se nasmijao.

    Slažem se da neke meni komične situacije u filmu nekome možda i nisu, ali film treba gledati kao komediju i ništa drugo, iako neke situacije u filmu nisu daleko od istine i percepcije pojedinih ljudi.

    Recimo; što bi jako dobra ženska u neko kasno ili rano doba ujutro radila u pripijenoj žutoj haljini?

    Da li je doista u nevolji ili je doista samo "kurva", "policajka" ili "kuja sa vijesti" ?

    Citirao sam nazive iz filma (da ne bi netko mislio).

  • #6
    0 0

    postova:601
    robertini @ 13.8.2017. 17:23

    iznenadio me film! Veoma zabavan i opuštajući Cool

    Pogledah ga uglavnom zbog fuckingly neodoljive Elizabeth, ali film ima radnju koja fino teče i onaj čuveni brain teaser - what follows next...

    Hahaha bitch from the news....radnja me čak podsjetila na čuveni Dan ludila s M.Douglasom, samo što je ovo komedija

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala