Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bure baruta

1
  • #1
    3 1

    postova:1473
    buffalobill @ 13.5.2015. 14:04

    dobar,hrvatska nakon 90-e nema takav film,i to je  zalosno
    iz tog perioda mozda i najbolji film s ovih prostora ,mislim na ex jugoslaviju

  • #2
    0 4

    postova:2527
    bearfoot @ 14.5.2015. 10:33

    žalosno je gledati filmske glumačke legende kako pokušavaju glumom dati vrijednost  i smisao potpuno promašenim  i nerealnim situacijama, dijalozima i sukobima a sve naglašeno katastrofalnom režijom i amaterskom kamerom...a valjda ni ti glumci više nemaju izbora i glume u onom što se nudi...negledljivo iz moje medvjeđe perspektive....

  • #3
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 14.5.2015. 15:02
    ponekad prvo gledanje ne sjedne,pogledas jos jednom i eto cuda :)
  • #4
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 14.5.2015. 15:58

    da...i eto medvjeda vidjelice....

  • #5
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 14.5.2015. 16:09

    pa da,nevjerovatno je koliko na gledanje filma moze utjecati neki dnevni kontekst,trenutni emotivni status,umor,predrasude,sugestivnost/sugestibilnost,i pitajboga sta vec..
    zato otvorenog uma i sirokog srca, naprijed ! Namiguje

    usput, htio sam maknuti dislajk koji sam instiktivno stavio na tvoj post,jer se protivi pristojnim obicaju,ali ne mogu,ne radi ta opcija..Srami se

  • #6
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 15.5.2015. 9:02

    gle stari, i don't give a fuckabout...dislajk??rili??

    moj um otvoren je za sva jezera i rijeke ovog svijeta pune slasne ribe, a srce moje može primiti sve medvjedice ovog svijeta pod svoje okrilje,

    a sve to skupa nema veze s ovim filmom koji je još jedan dokaz da je regionalno filmsko stvaralaštvo zrelo za takmićenje u pecanju...ovo moje veliko srce boljelo me dok sam gledao dio najbolje glumačke ekipe Europe, usudim se reči, kako se koprcaju kao ribe na suhom pokušavajući unijeti život i svoje iskustvo u infantilni scenarij infantilnih dijaloga...na licu, u njihovom pogledu  se vidjelo koliko su nesretni i jadni ali jebiga, mora se živjeti, drugo raditi ne znaju....

    dislajk?? wtf....

  • #7
    2 2

    postova:1473
    buffalobill @ 15.5.2015. 14:21

    "medveda perspektiva,medvjedice,ribolov.." ja tebe nista ne razumijem,lakse je polemizirati sa alexijem,usput alexije di si ? jesi ti to gledao,imas misljenje, ili se ne zelis izjasniti o filmu?

  • #8
    0 4

    postova:258
    alexije @ 15.5.2015. 14:41

    tu sam. Smije se

    javio bih se da sam film pogledao, nisam ni znao da je bio na tv jer je ne gledam.

    inače nisam ti baš ljubitelj "domaće" (ex yu) kinematografije iako znam da ima puno obožavatelja. ja i ti smo približno slična generacija, ali evo ne dijelimo strast prema istim filmovima. ono što ja volim to je 99% američko, 1% njemačko, o tome sam se već izjasnio na temi elser (2015).

  • #9
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 15.5.2015. 17:57
    nema tu neke posebne strasti,barem sto se tice filmova ex juge nakon 90- te,ali jednostavno pratim tu scenu,srbi su jasno najjaci,bosna 0 bodova,slo i makedonija par interesantnih filmova a mi katastrofa..
  • #10
    0 2

    postova:258
    alexije @ 15.5.2015. 18:04

    da, s tim bih se složio srbija je imala daleko najjaču kinematografiju, svi ostali 0 bodova. sjećam se otpisanih i povratka otpisanih to sam volio kao školarac ;)

  • #11
    0 0

    postova:128
    mario1505 @ 15.5.2015. 22:37
    Dobar je film...zabavan. Prodje vrijeme brzo uz njega, a nista vise ni ne ocekujem kada idem gledat neki srpski/hrvatski/ex yu mocvara film.
  • #12
    0 0

    postova:12
    alogia @ 4.12.2017. 22:33
    Odlican film,mada je malo mracna tematika,al gluma scenarijo na nivou,najbolji domaci film poslje Rana naravno..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala