Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Američki Psiho

1
  • #1
    0 3

    postova:109
    myna @ 28.7.2009. 15:25
    film je bolestan.
  • #2
    1 2

    postova:109
    myna @ 28.7.2009. 18:22
    hahahahah točno to!!!
  • #3
    0 5

    postova:494
    beno @ 28.7.2009. 19:48

    Skoro dobar ko dvojka :D :D :D :D

    ;)

  • #4
    1 8

    postova:127
    maestroxxx @ 14.8.2011. 14:07
    Veliki sam fan Cristiana Balea al nije u ovo filmu pokazao se u najboljem izdanju,velika je ocjena na imbd 7.4 nevrijedi više od 5 
  • #5
    8 0

    postova:416
    taurus @ 23.1.2013. 21:02

    Film i uloga koji su otvorili Bale-u put ka uspjehu u Hollywoodu.Navodno su ga mnogi upozoravali da bu mu ova rola mogla okončati karijeru i prije njenog početka ali pokazalo se suprotno.Prilično teška i često morbidna tematika ovog ostvarenja će otjerati mnoge gledatelje ali u takvom mračnom i gotovo sadističkom okruženju Bale-ov potencijal dolazi do punog izražaja.Njegova transformacija u savršenog bogataša koji u životu nije morao da se muči da bi postigao bilo šta te energiju troši na trivijalnosti (frizuru,izgled vizit karte i sl) je potpuna i zadivljujuća.Film koji pokazuje praktično robotizaciju američkih biznismena,koji su porodičnim imenom odmah po rođenju stekli enormna bogatstva i kojima je smisao života zapravo biti viđen na pravom mjestu u pravo vrijeme tj biti apsolutni hedonista.U nekim momentima film prelazi čak i u crnu komediju što dodatno potencira Bale-ov glumački talenat.U svakom slučaju svi koji inicijalno uspiju prevazići crni tonalitet ovoga filma na kraju će biti,vjerujem,ugodno iznenađeni.

  • #6
    1 5

    postova:207
    arina @ 29.10.2016. 1:48
    Film je preloš3/10
  • #7
    1 8

    postova:371
    cala @ 8.9.2017. 19:23

    film bez radnje,dosadan i nezanimljiv,kraj filma također glup,Bale naporan kroz cijeli film...šteta

  • #8
    0 0

    postova:348
    masina @ 18.6.2020. 14:34
    Bravo taurus @, ne bih ništa više dodao. A ovi “plitki” koji nisu skontali film niti karakter i ulogu glumca, neka gledaju “texaški masakr motornom pilom” ili tako nešto...
  • #9
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 19.6.2020. 9:26

    zanimljiv film, meni po sasvim drugačijim osnovama u odnosu na @masina i @taurusa...

    početak filma je tako nezanimljiv i zamoran i glupavo smiješan ali to me u stvari zaintrigiralo, pomislih da tu mora doći nešto dobro da bi anuliralo parodiju s početka, ali koja se ipak provlači kroz cijeli film...ne mogu uključiti spoiler smajlića, pa neću duljiti...mnogo nelogičnosti ima u filmu, ali takav je i mozak glavnog lika, prošvikao u fantaziju i izgubio identitet, već na njegov prvi ispad bez reakcije skužio sam da će priča otići u nadrealno,  puno prizora podsjetilo me na neke ranije horror/thriller uspješnice, za likove u filmu teško je reći koji su stvarni a koji su dio mašte glavnog lika...moram istaknuti da je ovdje Bale-ova glumačka paleta  zadivljujuća, legao mu je lik...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala