Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Snajperist

1 2
  • #1
    3 2

    postova:1130
    mario @ 5.12.2014. 23:03

    Jedan od najboljih trailera što sam vidio u zadnje vrijeme.... napeto! Nadam se da film neće razočarati jer me Clint i nije nešto oduševio sa zadnjh par uradaka. 

  • #2
    4 1

    postova:69
    magdalenamarija @ 1.2.2015. 21:09
    Kao što već jednom rekoh ne volim ratne filmove pa mi tako ni ovaj nije sjeo. Bradley Cooper me nije oduševio baš toliko da bi ga nominirala za Oscara, al dobro, odradio je solidan posao... Nekako mi je film prespor i režija također ne oduševljava... Iskreno, jedva sam ga odgledala do kraja. Moja ocjena: 5/10
  • #3
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 2.2.2015. 0:54

    rijetko koji trailer me toliko odbija od filma kao ovaj,komprimirana patetika,i taj bradley cooper,haloo..
    no odradicemo i to..

  • #4
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 13.5.2015. 16:03

    sviđa mi se film, pravi antiratni film sa svim porukama koje tako angažirani film može nositi...dileme glavnog lika nisu mi se činile stvarne, već više kao podilaženje autoru priče...čitajući pozadinu filma pitam se može li masovni ubojica takvog kalibra biti normalan čovjek, ili ostati normalan čovjek...sigurno je pak da ne može umrijeti kao normalan čovjek...

  • #5
    2 8

    postova:258
    alexije @ 13.5.2015. 17:18

    film je promašaj, a s obzirom tko ga je režirao drugačije nije ni mogao ispast. samo da je kronološki pratio knjigu film bi bio bolji, a knjiga je u vr' glave osrednja.

    profit na kino blagajnama eastwood može zahvaliti samo činjenici da je ekranizirao život najvećeg američkog heroja današnjice, snimke pogrebne kolone na kraju filma najbolje pokazuju koliko ga je narod volio. ni ja nisam mogao suspregnut suze.

  • #6
    3 2

    postova:1473
    buffalobill @ 13.5.2015. 19:03
    pa kako mozes reci da je promasaj a zasuzile su ti oci,sto ces vise? iako sam bio u otporu,meni je ok
  • #7
    1 8

    postova:258
    alexije @ 13.5.2015. 19:08

    da si malo pažljivije čitao shvatio bi da mi oči zasuzile samo na zadnju scenu pogrebne povorke koja nije igrana nego autentičan snimak ubačen na kraj filma kao njegova odjava. jedino što valja u čitavom filmu

  • #8
    2 4

    postova:1473
    buffalobill @ 13.5.2015. 19:55

    da,tocno,zaboravio sam na tu scenu.ja bi ga cak mogao gledati jos jednom,bolji mi je je od jednog gran torina,kojeg svi hvale a mene podsjeca na karate kid 2..

  • #9
    2 8

    postova:258
    alexije @ 13.5.2015. 20:08

    gran torino mi je negledljiv ni ja ne znam zašto ga toliko hvale. eastwood kao režiser mi je bez veze. kao glumac bolji, ali ništa spektakularno.

  • #10
    1 5

    postova:1473
    buffalobill @ 14.5.2015. 6:52

    snimiti film o snajperistu, a promasiti,to zaista moras biti jadan,mislim da je u ovo slucaju eastwood to odradio.. onako za sedmicu..
    a cuj, ko voli serijal karate kid,voli i gran torino,a vole ga i oni koji sa zenama gledaju seks i grad..,to je ta publika



  • #11
    5 7

    postova:128
    mario1505 @ 15.5.2015. 22:42
    Americko isprdavanje odvratno. Clint odi u penziju
  • #12
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.1.2017. 23:53

    Dobar film, jedan od onih koji nam priča priču o besmislu ratovanja, sa apsolutno najdojmom na samom kraju filma.

    Najbolje je ništa ne čitati o filmu i pogeldati od početka do kraja, tako sam ga ja odgledao i ostavio je snažan dojam na mene.

  • #13
    2 2

    postova:1
    dado31 @ 21.10.2017. 23:16

    očitoda ovako glupe kom. može napisat netko  tko nije optiku ili rat osjetio......

  • #14
    0 1

    postova:392
    samuraj @ 26.5.2018. 14:07

    Teško će netko reći da mu je ovaj film perfektan, ponajprije zbog zasićenosti teme i činjenice da ima mnogo ratnih filmova koji su nedvojbeno bolji, ali s obzirom na razinu kvalitete toga žanra zadnjih godina ovo je i više nego solidno. Gledao sam ga prije tri godine pa se naravno nemogu sjetiti mnogih detalja, no siguran sam da onaj tko kaže da je ovo nekakva politička propaganda gdje se slavi Amerika i rat, očito je film gledao s predrasudama ili ga čak možda uopće nije ni pogledao.

  • #15
    1 0

    postova:348
    masina @ 16.5.2020. 18:16
    Clint je dobar glumac i režiser, ali i veliki patriota, nžalost, pogrešne zemlje. Ne znam zašto ste se zakačili na Grand torino kad ima brdo njegovih drugih filmova. Jedan od njih, meni lično jedan od njegovih najboljih, “million dollar baby”. Sad o filmu, priča je tužna i dosta realna jer svi znamo kako ameri vode rat i ubijaju- hladno, prljavo, bez skrupula i žaljenja. “Kolateralna šteta” je term koji su oni izmislili, i poznato je da su ubili više civila nego bilo koja druga (teroristička) zemlja n svijetu. Ona scena kad ubija dječaka i majku zato što nose granatu, mislim ako je tako dobar snajperista zašto ih nije onesposobio, osakatio ako treba a ne ubio. Kao što je neko ranije rekao ovdje, mislim da neko ko ovako nešto radi i ubija civile, a naročito djecu “in the name of God and country” ne može biti normalan čovjek.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala