Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Annabelle

1
  • #1
    5 0

    postova:35
    nix191 @ 11.10.2014. 22:24

    Pogledao sam film i i bilo je dosta scena u kojima sam zatvorio oci, sama prica o demonima i zlokobnoj lutki koji teroriziju obitelj uvijek imaju prostora u horror filmu ako je to odradeno na dobar nacin, a ovo je film koji je solidno ostavranje s obzirom kakve su ''mlake'' horrore poceli izbacivati.

  • #2
    3 0

    postova:371
    cala @ 3.11.2014. 21:08

    da slažem se,malo mi je na početku izgledalo kao da će biti totalni promašaj ali poslije sam uglavnom bio zadovoljan,kad usporedim sa Prizivanjem mislim da je nešto slabiji ali sve u svemu nije loš,i što je najvažnije kraj filma nije nevjerojatno glup što zna biti čest slučaj kad su horori u pitanju,nadalje priču su solidno uklopili,ima neke nelogičnosti na kraju ali nije me pretjerano iživciralo,još samo moram reći da su efekti stvarno strašni(pogotovo kad gledate u kinu) i vrlo dobro izbalansirani tokom filma,e i plus je što je film 2D

  • #3
    2 2

    postova:9
    book2345 @ 6.12.2014. 12:21

    očekivao sam da će bit jako strašan a u stvari uopće nije

  • #4
    4 2

    postova:2916
    gorlock @ 7.12.2014. 15:46

    Za razliku od današnjih novijih horora, baš kao i Prizivanje tako i Annabelle je osvježenje na horor sceni.

    Annabelle je nešto slabiji od Prizivanja a strašnim ga čini upravo elementi glazbe što bi svaki pravi horor trebao imati.

    Vrhunac filma nekom smiješan, nekome prestrašan, nekome predvidiv, nekome razočaravjuće - svi očekujemo kada će lutka nešto učiniti....

    Film udara upravo tamo gdje smo najranjiviji....

    Zanimljivost je da je ime glavne glumice upravo Annabelle.

    Gledati ovakve filmove u kinu s društvom je neprocijenjivo, te nakon filma odabrati hoćemo li se spustiti iz kina stepenicama ili ćemo ići liftom ? Smije se

  • #5
    3 3

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 9.1.2015. 23:44

    OK film

  • #6
    0 1

    postova:101
    xxx333 @ 19.6.2015. 21:08

    loš film. Na početku užasno dosadan onda se tu i tamo dogodi koja jeziva scena. Jednostavno loše. Prizivanja je puuuuno  bolji film

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala