Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kužiš, stari moj

1
  • #1
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 8.9.2014. 7:15
    Svojevremeno pravo osvježenje u hrvatskoj kinematografiji
  • #2
    1 0

    postova:147
    mandrak @ 14.2.2016. 10:36
    sjajan ... za sve Retro zaljubljenike ZG dana i šire .... palac gore ... odlično za nedeljno popodne ....
  • #3
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 20.11.2016. 17:35

    Jako volim stare zagrebacke filmove jer me vraćaju u djetinjstvo pa mi je oko srca toplo tako da teško mogu bit objektivna. Meni je film dobar,  ali priča je sumorna , kao i glavnina scena pa sam malo down nakon gledanja. Zamjerke na užasan ton koji bi trebalo restaurirati,  kao i par slika...

    Najjači dio filma mi je definitivno scena

  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 20.11.2016. 18:40

    @yuma, da nisi napisala "zapravo sumorna" potpisao bih tvoj komentar filma...priča je teška depra, smradna i bezizlazna..film je dobar, slažem se, što je 3 od 5...

  • #5
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 20.11.2016. 19:43

    U pravu si... kad sam išla gledat film nisam znala žanr i pretpostavila sam da je film vedriji, djelomično radi najave koju jesam vidjela a i prethodnih, prilično vedrih i bezbrižnih komentara... I gledam i odmah potom pišem mišljenje. Sad ću korigirati , kako ne bih poslala krive signale budućim gledateljima...  Meni je film 7/10. 

    I drama je... Teška, teško probavljiva, realna i sugestivna. Nije mi nikako za kontekst "odlično za nedjeljno popodne". Al za neki drugačiji trenutak u kvalitetnom debatnom društvu - preporuke . 

  • #6
    0 1

    postova:186
    boatenga @ 8.6.2018. 14:27

    Davno sam pročitao knjigu, također pogledao i film..

    I sad kad čitam ovaj tekst, ne sjećam se ni radnje, ni scena..

    Al' sam ostario..

    lol

    Iznenađen

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala