Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čuvari galaksije

1
  • #1
    8 0

    postova:43
    arista @ 7.8.2014. 13:02

    Oh, prva sam! Podijelila bih s vama svoj doživljaj filma pogledanog jučer.

    IMAX 3D. Prvo o tome. Iako su slika i zvuk sami po sebi savršeni, vidljivo je koliko su 3D efekti loši, odnosno gotovo ih niti nema. Najnoviji Transformeri, uspoređujem samo 3D, imaju genijalne 3D efekte kroz cijeli film i 3D se zbilja isplati, kod Čuvara ne.

    Sad na važnije stvari. Mislila sam, Marvel ko Marvel i očekivala neke Osvetnike. Za mene koja nisam čitala stripove sve sad podsjeća na Osvetnike i kad je film počeo i dalje sam čekala Osvetnike. No, vrlo brzo se ufuraš u film i radnju, zavoliš Čuvare i shvatiš da je pred tobom puno bolji film od Osvetnika.

    Ono što mi se sviđa i mogući razlog zašto mi se toliko sviđa je jer Čuvari nisu opterećeni Iron Manom i kompanijom. Trebalo je nekoliko filmova da se sklope Osvetnici, a Čuvari su se (vrlo uspješno) našli u manje od sat vremena filma.

    Likovi su odlično odrađeni, iako su se nekima mogle mrvicu bolje odraditi pozadinske priče kako bismo bolje suosjećali s njima i shvatili ih, no ne smeta. Humora ima puno i stvarno je na mjestu, Groot je kao lik odlično odrađen. Iako kaže samo jednu rečenicu (nije spoiler budući da se to znalo), čitala sam kako je Vin Diesel za svaku scenu u kojoj je izgovara proveo sate kako bi u samo njome izrazio emocije koje je trebalo popratiti. I moram reći da je odlično odradio svoj posao, po mom skromnom mišljenju. Raketa je isto odličan.

    I da, svakako ostanite u kinu kako biste vidjeli i drugu scenu nakon završetka filma. Ostalo nas je 8 čini mi se i netko je komentirao: "I to smo čekali 10 minuta???", a ja sam samo pomislila da nema pojma. :P Uostalom, nije da smo čekali pola sata, a biti skoro sam u gotovo praznom IMAX-u je fora. Isprobala sam kako je sjediti u redu više i niže za to vrijeme da znam za ubuduće.

    Muzika - awesome!

    Preporučila bih svima film. Zabavan je, ne traje predugo (samo me malo boljela glava zbog 3D-a), nasmijat ćete se, vidjeti odlične glumce (Zoe očito najbolje stoji kad je neke boje, prvo plava u Avataru, sad zelena), dobar character development... film koji svakako valja pogledati u kinu. :)

  • #2
    5 0

    postova:560
    crnisokol @ 7.8.2014. 15:54

    dobar osvrt, samo tako dalje Namiguje

    slobodno i ocjenu klikneš...

    inače meni su Osvetnici bili super, pa ako je ovo daleko bolje onda ću morati postrožiti kriterije Smije se

  • #3
    4 2

    postova:2527
    bearfoot @ 11.8.2014. 9:02

    tehnički gledajući ovaj film je savršenstvo bez mane, upravo sam zadivljen dokle je otišla kompjuterska animacija...ni priča ni likovi nisu mi bili poznati prije ovog filma  i ugodno su me iznenadili ali sam ipak očekivao više humora obzirom na njihov karakter,  ima tu materijala za više od infantilnih dosjetki...gen inženjering svakako će igrati najveću ulogu u budućnosti čovjeka i izbor ovih likova od svih koji su prošli kroz priču od prvog stripa na zabavan je način uklopio temu u priču...zabavan mix svega i svačega u sukobu sa vremenom, logikom i razumom i naukom ali izgleda da upravo zato sve super funkcionira, film za širu publiku, ne samo ljubitelje fantastike, koji će se gledati više puta

  • #4
    3 2

    postova:20
    srcelence @ 7.12.2014. 16:04

    Za ovaj film ocjema 5. Ne mogu dati više, samo mi se glazba svidjela.

  • #5
    0 3

    postova:101
    xxx333 @ 6.7.2015. 19:30

    najbolji film u 2014

  • #6
    0 3

    postova:9
    anakin @ 18.3.2016. 20:46
    Solidan film, sa originalnim likovima i doziranim humorom. Jedva cekam nastavak. ocena 7/10.
  • #7
    1 3

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 22.8.2017. 15:27

    Dobar film . Likovi , dijalozi sve super . Jedino glavni negativac je bio malo meh al ipak Star-Lord i ekipica donose jedan od najboljih filmova od Marvel univerzuma . 

  • #8
    0 4

    postova:542
    leon123 @ 26.5.2018. 14:44
    Genijalan film.Odlicna glazba,gluma,cagica,akcija i naravno Thanos.2.dio nesto losiji od ovoga.Najbolja uvodna scena.svih vremena je po meni u ovom filmu. 10/10
  • #9
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 17.7.2018. 23:20
    Usto Chris Pratt je odlican kao Peter Quill,kao i Karen Gillan kao Nebula.Zlikovac Ronan je jedan od losijih u MCU-u. 10/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala