Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Uzvišenost

1
  • #1
    3 1

    postova:25
    vriska @ 6.7.2014. 17:15

    priznajem da sam dugo cekala na dobar torrent za ovaj film
    i napokon sinoć se smjestila s cimericom i hrpom kokica i laptopom, kao idemo uzivati u filmu

    pocetak mlak, gluma onako B kategorije, sta nisam ocekivala za obradu jedne jako dobre ideje
    kad se prica pocela rasplitat i uvela doza zlobe, e stvari su postale interesantnije, sve je ''smrdilo'' na apokalipticki rasplet, dublje se ugnjezdih u foteljicu i mislim si ''sad, sad, sve ih ubij''

    doslo mi da gorke suze lijem na tako glup, tako besmislen, tako...nepotreban, nadasve nepotreban kraj
    johnny ga je pokusao spasit rukama i nogama, ali bezuspjesno :(

    steta, zbilja steta...

  • #2
    1 1

    postova:43
    arista @ 15.7.2014. 9:56

    Isti dan sam odabrala gledati ovaj film i Noah. Jej.

    Od oba filma sam imala visoka očekivanja jer su traileri bili odlični, a ideja još bolja. Nažalost, sama izvedba je vrlo loša.

    U početku se scene izmjenjuju kao na traci. Doslovno traju po 3 sekunde. Ako trepneš u krivom trenutku, skroz se izgubiš. Nevjerojatno. Umjesto da se kako spada objasni cijela ideja, oni su sve zbrzali samo kako bi prikazali

    .

    Johnny Depp vrlo loš. Morgan Freeman je ok, ali u današnje vrijeme on je u svakom filmu. Kad nekom kažeš da u filmu glumi on, to je ko da kažeš "dišem kisik".

    No, svakako vrijedi spomenuti da bi sama ideja i izvedba filma bila primjerena prije nekih 20-ak godina kada bi doživio, ako ništa drugo, sigurno veći uspjeh.

  • #3
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 27.7.2014. 21:59

    priča već nebrojeno puta ispričana u puno boljim, napetijim i smislenijim varijantama, ili bar zabavnijim...do pola još drži vodu a zatim procuri na sve strane jasno pokazujući da se autori više nisu znali ispetljati iz komplikacije koju ideja nosi...baš me zanima dokle će depp ići s promašajima..a i morgana i njegove gumene ruke je već previše...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala