Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Plaćenici 3

1
  • #1
    3 2

    postova:45
    crocop97 @ 5.7.2014. 16:04

    Mislim da ovo nije još ni izašlo,šta onda lupate ocjene bez veze

  • #2
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 5.7.2014. 21:29

    da...strašno.....

  • #3
    6 2

    postova:416
    taurus @ 31.7.2014. 23:21

    Zahvaljujući internet piratima dobili smo dvd-screener Expendablesa 3 gotovo mjesec dana prije njihovog službenog izlaska u kina.Kao veliki fan Stallonea i akcionog žanra nisam mogao odoljeti iskušenju te sam,naravno,iskoristio tu mogućnost i pogledao film.

    Najprije mogu,retrospektivno,reći da je prvi dio čak i imao priču koja je mogla,donekle,biti okarakterisana kao smislena u poređenju sa drugim i trećim nastavkom.Dok je drugi dio bio gotovo pa svojevrsna parodija na karijere učesnika,u trećem su se ipak više fokusirali na akcione prizore mada ni u njemu ne nedostaje već spomenutih komentara i referenci na starost ili neke životne grijehove aktera filma.Besmislenost i pretjerivanje u dotičnim akcionim scenama su podignuti na viši nivo u odnosu na prethodne filmove,pa iako shvatam da je cilj bio napraviti ih takvima,ne mogu se oteti dojmu da je sve to skupa repeticija već viđenoga i to ona koja postaje zamorna za gledanje.

    Prvi Expendablesi su bili istinski omage za klasične akcione filmove iz 80-ih,sjećam se sa kojim uzbuđenjem sam dočekao prvi trailer a kasnije i film u kinu.Scena,bez obzira koliko kratka,u kojoj su se po prvi puta zajedno na velikom platnu našli Stallone i Schwarzenneger svim fanovima akcije pa i filma generalno je bila nešto zaista posebno.Nakon toga,smatrao sam da može biti samo bolje,solidna priča,naravno mnogo akcije i duela naših omiljenih junaka iz djetinjstva 1:1.U drugom dijelu smo to čak i dobili kroz borbu Stallonea i Van Dammea a u ovom Gibson kao negativac jednostavno nije bio,gotovo nikakva,fizička prijetnja bilo kome.Možda bi bilo bolje da su u Snipesa stavili u roster negativaca pa da evociramo uspomene na "Demolition Man-a" a ovako se ipak činilo da je ekipa "pozitivaca" prenatrpana i da jednostavno nema dovoljno vremena da svi dođu do izražaja dok su kriminalci zapravo bili svedeni samo na Gibsona.Scharzenegger,fudbalskim riječnikom rečeno,bez pravog učinka,barem ne onakvog učinka kakvog smo očekivali od ubice elitnog vanzemaljskog lovca u "Predatoru".

    Možda i najbolji dio filma je bila Banderasova izvedba,pokazao je dosta talenta za komediju mada nije zaostajao ni u eliminiranju protivnika za "iskusnijim" članovima ekipe.Kada smo kod protivnika,oni u ovome filmu kao na industrijskoj traci "nalijeću" na metke,noževe i bukvalno ruke junaka koji opet sve te horde plaćenika i korumpiranih vojnika "sređuju" bez da zarade i ogrebotinu.Takve stvari su ipak nešto što naposlijetku publiku odbija od uživanja u filmu,jer nedostaje onoga "straha" za dobrobit  glavnih junaka,tj.onog katalizatora koji publiku povezuje sa akterima i stavlja ih na istu stranu dok zajedno kreću u nove i opasne avanture sa neizvjesnim završetkom.

    Ljubitelji Stallonea i akcionih ostvarenja će,vjerujem,pogledati film mada ne trebaju imati neka posebna očekivanja u pogledu priče ili razrade likova (kojih ovaj puta zaista ima previše).Onaj ko je željan da posvjedoči,vjerovatno,obaranju nekog rekorda u pogledu ubijenih negativaca sa Expendablesima 3 neće pogriješiti.

     
  • #4
    0 0

    postova:45
    crocop97 @ 2.9.2014. 11:36

    ^

    Krvavo nasilje očekuj u uncut verziji filma.

    Meni jedino smeta što je opet Stallone u prvom planu dok su ostalo pomalo zapostavljeni,Jet Li se u filmu pojavljuje na minutu i što je najgore ne tuče se.

  • #5
    2 0

    postova:2915
    gorlock @ 20.11.2016. 13:33

    Ne znam što reći za ovaj film.

    Možda je najbolje da je Stallone stao na prvom filmu Plaćenici, ovako to sve skupa nema smisla.

    Red pucanja, pa opet, pa opet..... Na ovaj način može snimiti još 100 dijelova no ne znam tko će ih gledati....

  • #6
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 20.11.2016. 16:11

    niA nije to azijski film......

  • #7
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 20.11.2016. 16:15

    Ok.....Šuti

  • #8
    0 0

    postova:601
    robertini @ 26.1.2020. 22:39

    Još mu fali samo Navojec Goran, onaj mršavi lik iz Metastaza recimo i Jackie Chan

  • #9
    0 0

    postova:348
    masina @ 3.5.2020. 16:00
    I Džoni Čiba..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala