Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Neočekivan zločin

1
  • #1
    2 3

    postova:158
    fantasma13 @ 9.6.2014. 22:18

    de niro se pod stare dane prostituira..

  • #2
    1 0

    postova:1
    fuxy1976 @ 11.6.2014. 21:33
    To mislis da prihvaca filmove koje god da mu daju ilti niskobudzetne?
  • #3
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 13.1.2016. 0:02

    Omg kakvo je ovo smeće od filma? 50c je neuvjerljiv kad glumi gangstera, ali još lošije mu ide dobar dečko;  taj tip je jednostavno bezličan - oči bezizražajne a usta jedva otvorena. Priča je dosadna, režija je poput srednjoškolskog projekta za izborni predmet, dijalozi su boli glava, a kamera kao da se kamermanu baš i nije dalo pa je zavezanih očiju iz zajebancije postavljao kadrove. Jedino istovremeno dobro i smiješno mi je kaj je u gro scena (između ostalog i) 50centi izrezan na pola ili čak cijeli, doslovno. Mislim, i bolje, hvala kameri na poštedi :-D

    Whitaker je neuvjerljiv. I fura se na onog tipa iz CSI Miami, zadržava pogled u podu pa ga mistično  podize na kraju rečenice  (plačem!) :-D

    DeNiro, čemu to biraš. Opet si dobar ali .. ovo ti je još jedan u nizu loših filmova u posljednjih 10-ak godina.

    Poklonjenih 4/10.

  • #4
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 8.3.2019. 23:05
    Šta je ovo majku ti milu! Onaj hrenovkousti ima izričaj tekunice ili zerdava zimi. Reci De Niro ak trebaš kakvije para organizirat ćemo ođe u Rvatskoj humanitarnu telefonsku akciju i za tili čas eto nekoliko milijuna da imaš za cugu jer ti je bolje lokat neg se za siću ovako javno srozavat.A ti čubi drž se repa i dalje od filmova. Svakako ne pogledati!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala