Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ja, Frankenstein

1
  • #1
    5 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 2.5.2014. 5:47

    -Vječna borba dobra i zla već je mnogo puta prikazana u filmskom svijetu,pa tako i ovog puta."Ja,Frankenstein" film je koji se bazira na jeftinim trikovima već viđenim sa poznatim glumcem Aaronom Eckhartom koji u ovom filmu nije niti najmanje uspio dočarati poznati književni i filmski lik Frankensteina.

    -Svi junaci koji su snimljeni na ovaj način (Ivica i Marica,Van Helsing) nisu se pokazali kao uspješni filmovi pa tako niti Frankenstein.Posebno mi se nije svidjela radnja filma koja je remještena u današnje vrijeme,te je tako se izgubila čar filma.U nadi da nećemo gledati nastavak toplo vam preporučujem da ne gledate ni ovaj film.

  • #2
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 10.4.2018. 9:23
    Potpuno se slazem sa komentarom.Cisto gubljenje vremena. 3.0/10
  • #3
    1 0

    postova:2915
    gorlock @ 13.4.2018. 22:37

    @filmofil1983 lupio sam ti palac gore za komentar, ali ja se ne slažem. 

    Moram se osvrnuti kratko i na van Helsing film - nije neko remek djelo ali je vrlo dobro napravljen i zabavan je, sad koliko je horor ovisi što je tko očekivao.

    Tako i Ja Frankestein, priču znamo svi, ali ovaj film radi svojevrsni nastavak te priče, oživljava je i stavlja u današnje vrijeme. Baš zato mi se i sviđ, ono ideja da Frankenstein hoda među nam Cool 

    Tu je i lijepa znanstvenica, super anđeli i demoni, sotona osobno (iako mu je uloga vampira u Underworldu mnogo bolja). 

    Sve u svemu jedan zabavan film, stara priča ispričana na novi način, Frenki živi i u današnjem svijetu, a vječna borba dobra i zla traje oduvijek, specijalni efekti su ok i sve u svemu od mene 6/10

    A moj najdraži Frenki je u liku Robert De Nira. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala