Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Noa

1 2
  • #1
    0 10

    postova:228
    joker12 @ 20.3.2014. 15:48

    Najbolji film Darrena Aronofskya. Russell Crowe i za ovu ulogu definitivno zaslužuuje Oscara. Moj osobni kandidat za Oscare 2015.

  • #2
    5 1

    postova:507
    pandaboy @ 20.3.2014. 20:55

    Slažem se, zato i jedva čekam 17.04. da dođe u kina.

  • #3
    9 2

    postova:416
    taurus @ 20.3.2014. 21:08

    Donositi zaključke prije nego što je film uopšte izašao u kina je zaista apsurdno kao i pisanje nekakvog komentara kojem ne vidim svrhu,osim eto da bude napisan.Prvi komentar na bilo koji film,treba valjda da bude od strane onoga ko je taj film pogledao te iznosi svoje utiske a ne davanje nekakvih generalnih predviđanja ili ličnih želja.Smatram i ja da će Interstellar biti dobar ali to ne znači da sad trebam otići na njegovu temu i pola godine prije izlaska napisati da Nolan konačno zaslužuje dobiti Oscara.Ova 3 komentara bi uredništvo trebalo uredno obrisati što prije.

  • #4
    4 1

    postova:271
    sebulba @ 21.3.2014. 11:20
    ahaahs jokere koji si ti lik, po tvom komentaru sam popusio da je film vec u kinima i da valja. ovo tvoje djeljenje oscara i uzdizanje filma u nebesa na kontu trailera je totalno besmisleno.
  • #5
    7 0

    postova:197
    silkycoco @ 21.3.2014. 11:47

    Jeste sigurni da ga joker12 @ nije gledao u kinu, kolko vidim na IMDb-u premijera je bila 10.3. u Meksiku, 13.3. u Berlinu, a jučer u Južnoj Koreji. Cool

  • #6
    2 2

    postova:242
    rosinante @ 21.3.2014. 12:07

    ma to je Joker gledao neki CamRip..

  • #7
    1 0

    postova:24
    john_debakl @ 18.4.2014. 10:16

    jucer sam gledao film i nisam ni razoracan ni odusevljen. nesto mi je cudno u svemu, a ne mogu skuziti sta. necu ni pokusat objasnit, jer cu vjerojatno otkrit neki dio, bolje cu pricekat da jos netko nabaci komentar. a jako me zanimaju ostali dojmovi Osmijeh

  • #8
    1 4

    postova:4
    igor hirjovati @ 19.4.2014. 23:31

    Film je u srbiji izasao prije 3 tjedna tako da..

  • #9
    0 0

    postova:371
    cala @ 21.4.2014. 23:54

    ocjena 6/10...na početku nije loše kasnije se malo razvodnio...sama radnja filma mi je dosta mlaka,očekivao sam epsku priču a dobio osrednju...gluma nije  na vrhunskoj razini...Russell Crowe nije loš,Anthony Hopkins isto dobar iako ima 10-ak min. u filmu,ovi ostali nisu vrijedni spomena...prosječan film koji nije ispunio moja očekivanja tako da vam ga neću preporučiti....najveća mana ovog filma je zapravo svima poznata priča, tako da,iako su ubačeni neki fantastični likovi kojih nema u bibliji,nema dovoljnu dozu napetosti(koju možda je i teško postići),ali nema ni neke epske scene koje bi vas trebale zadovoljiti

  • #10
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 7.7.2014. 11:02

    dakle stvarno...ta bajka zaslužila je bolju ekranizaciju...da ne ulazim u religijski aspekt i alegorijski prikaz iako je s te strane priča lišena svakog smisla i razumna...uvođenje u priču anđela zarobljenih u kamenu, čarobnog kamenja koje daju vatru, čudnog psa u amadrilo oklopu zaookružili su besmislenost pokušaja "nadogradnje" doslovne ekranizacije biblijskog motiva...povijest filmske industrije pokazala je da jedini legitimitet ekranizaciji biblijskih priča daje ekranizacija u obliku epskog spektakla u kontekstu pretpostavljenog tadašnjeg načina života i kulture, a Noah je ispao biblijski debakl, pravi potop...gluma???najveći glumci svih vremena ne bi ovim likovima dali uvjerljivost....pa ni cgi....

  • #11
    0 1

    postova:2
    tarik cehic @ 7.7.2014. 20:24

    i sad kako da otvorim film ?

  • #12
    0 1

    postova:2
    tarik cehic @ 7.7.2014. 20:25

    kako da otvorim film ?

  • #13
    2 1

    postova:43
    arista @ 15.7.2014. 9:51

    Ovaj film s veseljem sam čekala zbog odličnog trailera i, hoćeš-nećeš, kontroverzne tematike.

    Na stranu relgija, film je jedno od većih razočarenja ove godine. Russell Crowe je odličan u svojoj ulozi, uvjerljiv. Jennifer Connely inače volim, mislim da je podcijenjena kao glumica, ali u ovom filmu... loše. Emma Watson je slatki curetak, kao Hermione savršena, ali u ovoj ulozi nikako. Nikakve emocije ne idu iz nje, dijalog na kraju filma s Noom bi trebao biti spektakularan, kad ono... samo gledaš na sat kad će završiti.

    Općenito, film je nekako pun rupa, nedorečen. Ja sam osobno stekla dojam da je redatelj htio biti kontroverzan i dati svoju viziju, ali se u svemu tome malo pogubio i rezultat je veliki flop.

    Šteta. Moglo je biti baš dobro.

  • #14
    0 3

    postova:242
    smarkovi @ 17.7.2014. 19:13
    Uspio sam pogledati film i ono sto mi pada u oko je to da je zanimljivo rediteljsko vidjenje opće poznate priće o potopu. Nisam oduševljen film je jednostavno gledljiv
  • #15
    3 2

    postova:20
    rolotomassi @ 22.12.2015. 14:23
    Strućna recenzija: Boże oprosti mi. Film je katastrofa. Tolika glumacka imena, toliki novac a za kaj? Da gledamo turbo dosadni film zbog slavnih glumackih imena. kaj got!. I Vi kaj pisete nekakva strucna misljenja o filmu, fali ovo, fali ono, prica plitka itd. Jednom kratkom recenicom se moze opisat film. Ako te ne drzi prikovanog do kraja to onda nije ni F od filma.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala