Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tri dana za ubojstvo

1
  • #1
    1 1

    postova:1
    ivana erjavec @ 4.3.2014. 20:29

    Film je odličan iako ne dramatičan kao što se najavljuje.Najljepša je pozadinska priča o otuđenom ocu i kćeri.Dosta humora i neponovljivi Kevin.

  • #2
    2 1

    postova:43
    arista @ 4.8.2014. 13:13

    Taken, samo s Kevinom Costnerom, tako sam ja zamišljala ovaj film. Samo, Costner je bolji od Neesona jer njemu trebaju 3 dana, a ne 4 (96 sati). :D

    Nasreću, filmovi nemaju nikakve sličnosti. No, film isto tako nema baš previše veze s najavom, prema najavi dobila sam dojam jednog filma, a ispao nešto drugo. Nije film loš, naprotiv, meni je bio zanimljiv i dinamičan, humor specifičan i pogođen.

    Ljubitelji akcije, Kevina Costnera i filma Taken (makar nisu slični) neće se razočarati.

  • #3
    2 0

    postova:542
    leon123 @ 23.3.2018. 16:12
    Fenomenalan film bas po mom ukusu.Kevin Costner fenomenalan,a ovaj se film moze mjeriti s takenom.Nepravedno lose kritike su napravljene prema ovom savrsenom filmu. 10/10
  • #4
    1 1

    postova:1090
    yuma @ 24.3.2018. 18:54

    Bas mi je žao da je film tako loš!  Blesav, jeftin, s lošim i izlizanim humorom.

    Volim Costnera jer je zgodan i muževan frajer, solidno i glumi, al klišej na klišeju,  plitka fabula, nikakva razrada likova (suprotno najavi filma koja ga neopravdano opisuje kao sjajan uradak)...

    A ova predivna ali prenetalentirana Amber je toliko neuvjerljiva, a "komične" scene s njom i računovođom i onim muslimanom su nešto prestrašno. 6/10 samo zbog zgodnih glumaca i glumica :-D i solidne muzike

    Ne preporučujem.

    I na kraju; jel zna netko kako se ispravi pogrešno stisnut like? Nemrem ga povući...

  • #5
    0 1

    postova:601
    robertini @ 25.3.2018. 20:59

    Vidi se Bessonov touch

    Costner zanimljivo ušao u ulogu, premda na momente podsjeća na Willisa iz Last boyscouta

    Plavuša dominira pričom

  • #6
    0 0

    postova:348
    masina @ 24.7.2021. 16:22
    Loše, mlako i ne originalno..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala