Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Enderova igra

1
  • #1
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 11.2.2014. 12:56

    Netko gledao?

  • #2
    1 3

    postova:264
    filmofil1983 @ 21.2.2014. 5:51

    -Iako je roman "Enderova Igra" Orsona Scotta Carda dosta popularan u svijetu znanstvene fantastike to se nemože isto reći i za film koji je nastao ekranizacijom romana.Mlada hollywoodska nada Asa Butterfield nekako mi smješno izgleda za naslovnog glumca koji bi trebao voditi najmoćniju flotu protiv inzvanzemaljske sile.

    -Mislim da scenarij ne prati tijek knjige te je s tim izgubljene  neke bitne scene koje bi bile dosta zanimljive,pa film s tim gubi svakako na kvaliteti.Na kraju kad pogledate film ostaje jedan mlak osjećaj i nedorečenost.Pogledati!

  • #3
    1 0

    postova:20
    srcelence @ 17.4.2014. 14:43

    Nije loš. Ovaj klinac obećava, sad je još mlad ali već ga vidim u nekim fenomenalnim budućim filmovima.

  • #4
    2 1

    postova:228
    atlantiday @ 4.6.2017. 16:19

    Ja sam i čitala knjigu i gledala film i mislim da film stvarno nije loš (naravno, knjiga je bolja) i da nema puno izostavljenih dijelova, ali naravno, ne može sve stati u film. Svejedno, tko voli SF, preporučam.  Radnja možda nije senzacionalna niti za pamćenje, ali iako se film baš nije proslavio, još uvijek je bolji od nekih koji su punili blagajne predstavljajući se kao SF.

  • #5
    1 0

    postova:85
    nemam_tv @ 6.6.2017. 0:45

    Za pogledat na nekoj fre tv sasvim u redu. Al platit kino ulaznicu za ovo je bacanje novaca.

  • #6
    1 1

    postova:348
    masina @ 8.2.2020. 21:12
    A onaj klinjo Bonzo prije je Gonzo iz Muppet Show-a. 😂😂😆😆
  • #7
    0 0

    postova:216
    bureq @ 1.1.2021. 18:30

    uzas

  • #8
    0 0

    postova:4
    mitetaneski @ 1.12.2021. 22:38
    Konacno su i decu umetnuli u ratne filmove, i to u glavnim ulogama ubica. Danas su to 'mravoliki', sutra ce biti neka druga rasa. Beda
  • #9
    0 1

    postova:348
    masina @ 9.2.2022. 13:30
    To se vec odavno desava, da decu pustaju ubijat, i to svoju rasu. Ameri pokupe klince koji su dobri u video igricama i i daju im da upravljaju dronovima kojima raketiraju ciljeve u arapskim zemljama dok ovi misle da je igrica nisu ni svijesni da u stvari upravljaju letjelicama koje siju smrt. S.A.D. but true.. A sto se tice filma, spy kids u svemiru. Znaci, samo da nema onoliko ubijanja i unistavanja, za djecu ispod 12 godina...
  • #10
    0 0

    postova:95
    noclass @ 9.2.2022. 17:57

    "Ameri pokupe klince koji su dobri u video igricama i i daju im da upravljaju dronovima kojima raketiraju ciljeve u arapskim zemljama dok ovi misle da je igrica nisu ni svijesni da u stvari upravljaju letjelicama koje siju smrt. S.A.D. but true.."

    Brte moi masina reci dase salis.

    A sad malo o filmu. Film možda nije za Oscara ali nije niti loš. U stvari dosta je dobar i dosta dobro opisuje neke aspekte ljudske prirode koji su uvijek bili prisutni kroz povijest i koji će prema autoru biti prisutni i u budučnosti.

  • #11
    0 0

    postova:348
    masina @ 21.3.2022. 11:48
    Ili je to neki drugi film bio koi sam gledo... 😜. Jbg zavisi u koji me trip baci.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala