Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Život u ružičastom

1
  • #1
    2 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 10.1.2014. 2:54

    -Fascinantna Marion Cotillard u ovom prosječnom biografskom filmu zasluženo je osvojila Oscara za najbolju žensku ulogu.Mišljenja sam da nitko ne bi mogao bolje odglumiti francusku glazbenu legendu Edit Piaf kao što je to napravila Cotillard.Jednostavno je unijela sebe u lik Edit Piaf.

    -Film prati crtice iz Piafovog života koji je doista bio buran,i to sasvim uspješno.Također mora se pohvaliti i režija Olivera Dahana koji je uspio vrijeme u kojem je glavni lik živio oživjeti i u ovom filmu.

    -Film je još osvojio Oscara za šminku.Pogledati

  • #2
    0 0

    postova:92
    ichglotztv @ 19.3.2019. 19:28
    Slažem se s @filmofil1983. Meni je film odličan, a i inače sam fan Piafovih pjesama.
  • #3
    0 1

    postova:186
    boatenga @ 19.3.2019. 20:27

    A tko daje naslove na hrvatskom filmovima..

    Katastrofa, da život u ružičastom..

    Gledam tv raspored, pa skoro preskočim film radi glupog naslova..

    Nije da ga ne mogu uvijek odmah pogledati kad zaželim, ali nekad je gušt pogledat dobar film baš na televiziji..

  • #4
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 19.3.2019. 21:31

    Pa "La vie en rose" doslovce znači "Život u ružičastom" prevedeno s francuskog...tako se zove pjesma. Ne sudi knjigu po koricama, ni film po naslovu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala