Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tajne petog staleža: Istinita priča o aferi Wikileaks

1
  • #1
    2 0

    postova:228
    joker12 @ 8.12.2013. 20:04

    Loš scenarij i režija, ali gluma Benedicta Cumerbachta izvanredna.

  • #2
    2 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 16.4.2014. 5:29

    -Jedna sad već povjesna istina koja je uzdrmala svijet u ovom pokušaju filma prikazana je jako blijedo i dosadno.Dosadno iz razloga što sam očekivao da će film se posvetiti više zadnjoj aferi otkrivanja tajnih dokumenata a ne samima začetcima WikiLeaksa,no bio sam u krivu.

    -Sama gluma glavnog glumca Benedicta Coumberbatcha zaslužuje pohvale.Iako na trenutke iritantan on uspjeva sasvim solidno skinuti protagonista ovog filma Juliana Assangea,te film s tim dobiva puno.Bez Coumberbatcha ovaj film bi bio totalni promašaj.Ništa posebno nije ovaj biografski film,no do neke prave ekranizacije Assangea i njegovog WikiLeaksa i "Tajne petog staleža" mogu poslužiti.Pogledati!

  • #3
    1 0

    postova:603
    robertini @ 11.1.2017. 21:12

    Smatram čvrsto Smije se da je ovaj film snimljen prerano....

    Još moramo vidjeti što će biti sa Mr Assangeom....hoće li ga roknuti snajper ili će ga otrovati Ameri

    Ali ako je taj tip onakav kako ga ovaj film prikazuje postao mi je ful mrzak.

    Npr. WTF da nekog čovjeka ne zanima dobrobit ljudi o kojima objavljuje podatke??

  • #4
    2 0

    postova:1090
    yuma @ 17.1.2017. 0:45

    Katastrofalan film u cjelosti, bez ijedne pozitivne točke.  Prestala gledat nakon cca pol sata pa 4,4, manje nije fer jer nisam uspjela pogledati sve...

  • #5
    0 0

    postova:348
    masina @ 29.8.2020. 10:15
    Film manje više, ali u stvarnosti što je postigao Julian je ogromna stvar. Ali sa rogatima se ne možeš bosti, jer Unated States of Antichrists je preveliki zalogaj za bilo koga. U svakom slučaju, kao što je rekao Julian :” privatnost za pojedinca, a transparentnost države i vlade” je nemoguće u današnjem društvu i nažalost, sve više je obratno. Nadam se da će u budućnosti biti više Julian-a i njegovih sledbenika da prikazuju što više istine i stvarnosti širokoj hipnotisanoj masi kako bi se probudili iz sna i skontali da nisu samo obična baterija nekom izopačenom društvu (Matrix) i da se vrate stvarnom životu i njegovim vrijednostima..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala