Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

2 Igrača

1
  • #1
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 17.11.2013. 20:04

    cijeli film pokvario je glupavi završetak...akcija, obrati, zaplet, sve drži vodu do samog kraja gdje je konačno rješenje smiješno...zabavan akcijski filmić, za jedno gledanje....

  • #2
    1 1

    postova:26
    ivoslav @ 19.11.2013. 0:34

    Denzel je bio dovoljan mamac za pogledati ovaj film, no sve u svemu solidan film, ima dobrih scena, radnja je ok, ali ništa više od tog,

  • #3
    0 2

    postova:264
    filmofil1983 @ 21.12.2013. 0:04

    akcijska komedija "2 Igrača" ispunila su očekivanja i uspjela su u svom naumu,a to je da zabavi gledatelja.iako je sve u ovom filmu više manje viđeno ipak zaslužuje prolaznu ocjenu,ali ne zahvaljujući redatelju Baltasaru Kormakuru koji je nažalost upropastio kraj,već dvojici glavnih glumaca Marku Wahlbergu i Denzel Washingtonu.oni su ovaj film odradili vrhunski,iako je režija po meni dosta tanka.zamjerka filmu ide i komičnim scenama koje treba tražiti povećalom,a kad ih i nađete shvatite da su već profurane.pogledati

  • #4
    0 4

    postova:23
    bbking11 @ 4.9.2018. 20:57

    Unajmio ih HDZ da špijuniraju i pljačkaju ostale u lancu. Crnac bijeli svijet, loša kombinacija, još lošija gluma a najlošije pucanje. 1 bod.

  • #5
    5 0

    postova:711
    gordan @ 4.9.2018. 22:58

    Unajmio ih HDZ da špijuniraju i pljačkaju ostale u lancu. Crnac bijeli svijet, loša kombinacija, još lošija gluma a najlošije pucanje. 1 bod.

    Ajde poštedi nas hdza, sdpa i ostalih karikatura naše politike. Ako ne možeš napisati normalan komentar o filmu onda idi molim te na jutarnji, večernji ili negdje gdje se već sučeljava ekipa lobista lijevih i desnih. Hvala ti unaprijed, dobri čovječe. Inače ću biti prisiljen brisati tvoj račun što će pokrenuti cijeli niz događaja - biti ćeš ljut, pokazat ćeš mi da ti nisi bilo tko, da znaš otvoriti novi mail i novi račun, trolati dalje, opet ću morati brisati, kozmičke sile možda će mi spustiti karmu za 1 do 2 boda itd. Stvari koje se nisu trebale dogoditi, možda će se dogoditi.

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.9.2018. 14:25

    Možda je čovjek htio biti satiričan na većini nama razumljiv jezik i reći kako ovo nije film za pogledati. 

    Ja više ne mogu gledati niti dnevnik. 

    A sam komentar me ipak ponukao da pogledam ovaj film.

    Ovako na prvu ja bih rekao dva odlična glumca.

  • #7
    1 0

    postova:10
    boris123 @ 5.5.2019. 17:59

    Film počinje dobro, a onda pada i pada. Dugo traje, pa stigne pasti vrlo nisko. 

    Sastoji se isključivo od buddy-buddy šablona i nerealnih postupaka likova koji služe samo da guraju radnju u nekom (nerealnom) smjeru.

    Atmosfera i gluma su OK, pa je uz malo manje debilan scenarij mogao ispasti solidan film, dapače, na početku se čini da će tako i biti, a onda nakon sat i pol shvatiš da su te namagarčili.

  • #8
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 5.5.2019. 22:15

    Sinoć sam pogledala ovaj film, odličan početak, solidna sredina i nakon nešto više od sat vremena jedva čekala da završi da odem spavat. Danas ga se ne sjećam predobro Smije se Uz kokice i pivo je prošao bez većih trauma. Zbog glumaca koje volim i... kokica i pive :-) 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala