Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zemlja: Novi početak

1
  • #1
    2 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 27.9.2013. 4:32

    doista neznam što bi gledatelja moglo privući u ovom sf trashu.možda to da u njemu glume otac i sin SMITH.WILL SMITH  glumac je kojeg sam stvarno cijenio dok noćas nisam pogledao ovaj film.ne čudi me M.NIGHT SHYAMALANA jer on više od destljeća nezna napraviti pravi film....nadam se da je WILL SMITHU samo greška u koracima i da će se vratiti dobrom filmu

  • #2
    0 5

    postova:12
    kukulkan @ 19.10.2013. 22:19

    jbg, poslije "The last airbendera" i ocjene 4.9 na IMDB-u, očekivao sam da će ovo biti teški bulšit od filma. ali film me baš ugodno iznenadio. nekako napet cijelo vrijeme. mada sam zbog 9gag-a cijelo vrijeme gledao naborano čelo ovog klinca... tako da onome tko ima iste strahove koje sam imao i ja prije gledanja, mislim da može odahnuti i pogledati opušteno film - 7/10. iako nemojte uzeti mene za referencu, meni su svi filmovi Shyamalana genijalni, izuzev Airbendera... i da, i The Happening mi je predobar film.

  • #3
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 10.7.2017. 10:37

    kao prvo otac i sin - iritantno,a ono tisucu god u buducnosti a oni koriste mačetu?! ocjena 5/10 je primjerena ako racunamo 7 kao granicu gledljivosti

  • #4
    1 0

    postova:542
    leon123 @ 27.4.2018. 19:27
    Ja mrzim ovaj film.Film je toliko iritantan,a Will Smith uzasan,a njegov sin koji ne zna glumiti jos uzasniji. 1.0/10
  • #5
    0 1

    postova:2
    sve_po_spisku @ 9.12.2018. 19:48

    Početak loš. Šta je to njega spasilo a druge nije ? Dalje, mali kreće sa mačetom koja je većinu vremena na leđima iako je opasnost konstantna? Otac pošalje skenere da traže zvijer i prvu naznaku blizine dobiva pred kraj filma od sina (fučkaš takve skenere) ? Majmuni koji nisu brži od dječaka ?Otrov paralizira a kod malog nema vidljivih manifestacija nego čeka da mu tata kaže šta se događa.  Nisam ornitolog ali kako ga je orao onesvijestio bez vidljivog ožiljka kad ga već nije ubio ? Mali proleti kroz vodopad ali orlu je to problem pa takva ptica znači ne bi lovila ribe ? Ogromni orao koji gradi zatvoreno gnijezdo do kojeg mogu drugi grabežljivci ? Orao se radije smrzne nego da ga odnese k sebi u gnijezdo ponovno ? Dakle , sredinu filma obilježava njegovo putovanje gdje ne sreće nijednu opasnu zvijer osim majmuna. Nezaustavljiva vanzemaljska zvijer je sredila sve druge a mali je na kraju sredi bez problema jer je brži pa uklizava i proklizava i prolazi bez ozljede. Kad se zvijer nastoji popeti kroz rupu u stijeni on ju ne napada nego čeka da razvali stijene i  popne se ?  Iako je trčao, borio se i pao ta zvijer sa super njuhom za feromone ga ne nanjuši jer se smirio ? Dakle, kraj je očajan. Ako sam kome pokvario film : Baš mi je drago !

  • #6
    1 1

    postova:2
    sve_po_spisku @ 9.12.2018. 19:50

    Smisao filma je da tata sinu pokaže kako se to snimaju filmovi. "Take your kid to work" day.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala