Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Batler

1
  • #1
    2 0

    postova:203
    franorobert @ 2.9.2013. 13:48

    cilj filma je oscar-dva, ništa drugo

  • #2
    1 0

    postova:5
    matemovie @ 2.1.2014. 2:12

    izvrstan film u svakom pogledu, preporučujem!

  • #3
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 2.3.2014. 12:27

    -"Batler" je ispodprosječna biografska drama koja može poslužiti za jedno gledanje.Film je nastao nakon što je 2008 izašao članak o Afroamerikancu koji je bio batler desetljećima u Bijeloj kući te služio predsjednike kroz prošlo stoljeće.

    -Naslovnu ulogu je odigrao uvijek odlični Forest Whitaker dok uloga njegove supruge je pripala poznatom televizijskom licu Oprah Winfrey koja se odlično snašla u svojoj ulozi.I to su nažalost jedine dvije svijetle točke ovog filma.Neujednačene dvije priče(ona politička i biografska) veliki su problem ovog filma pa isti nije prošao zapaženije.Pogedati

  • #4
    5 2

    postova:11
    renato kekić @ 2.4.2017. 23:23

    I onda vele u Jugi bila diktatura, dok su u Jugi Crnci studirali i vozikali se busevima i tramvajima i dok je narod mogao zanoćiti u pol noći u šumi u jarku u parku i niko mu ništa tobože u Americi je bila demokracija u isto vrijeme, di Crnac nije smio sjediti u busu na prednjem mjestu,di nisu smjeli sjediti za šankom i di nisu imali nikakva prava i onda je ono tamo bila demokracija a ovo diktatura,e baš smo mi balkanci stoka neviđena,.

  • #5
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 3.11.2017. 11:42
    Vrlo dobar usudio bi se reci odlican film.Forest Whitaker je odlican u svojoj ulozi,dok npr.Robin Williams,Jane Fonda,Alan Rickman,John Cusack,James Marsden...pojavljuju minutu u filmu.Oprah je bila odlicna kao i Guba Gooding,Jr.Najbolji dio filma je kad je Barack Obama postao predsjednik Amerike.Izuzetan film. 9.1/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala