Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Byzantium

1
  • #1
    2 4

    postova:2527
    bearfoot @ 12.8.2013. 16:46

    bolje bi odgovarao naslov tipa "byzzarium"...blijedo i jadno, gotovo priglupo...misao koja mi se cijelo vrijeme motala po glavi je " jednom kurva, zauvijek kurva"...pa ukleti otok s vodopadima krvi??? ma katastrofa...da nije sumrak sage koja je označila početak kraja "smislenog filma" o vampirima i podigla ljestvicu trash-a do nedostižnih visina, ovaj bi film svakako zauzeo vrh, ovako samo mogu reći, gledao sam i gore vampire....

  • #2
    2 1

    postova:25
    vriska @ 25.4.2014. 20:57

    u potpunosti se ne slazem sa prijasnjim (i jedinim) komentarom :D
    iako je radnja spora, jaaako spora, film je zapravo vrlo ugodan
    prica je dobro razrađena, nema sranja sa smrtonosnim suncem/lukom/svetom vodom/krizevima niti se pojavljuju ocnjaci kao nekakva karakteristicna obiljezja, samo dvije cure, besmrtne koje ukolo sišu krvcu
    bar sam ja tako zamišljala vampire oko nas, silent and deadly, bez previse drame

    sve u svemu, solidno ostvaranje C kategorije

  • #3
    1 1

    postova:1473
    buffalobill @ 7.6.2017. 15:12

    hm trailer bas ne obecava,djeco gledajte ovo,to nije zajebancija,najbolje zanrovsko ostvarenje s tim zombijima i vampirima poslije onog u Savskoj 66
    IN THE FLESH

  • #4
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 9.3.2018. 23:11
    Slazem s sa prvim komentarom.Film je kao prvo cudan,kao drugo dosadan,kao trece spor cak vrlo spor.Jedino sto valja je gluma koja je vrlo dobra cak i izvrsna. 2.5/10
  • #5
    1 0

    postova:106
    zanoktica @ 9.3.2018. 23:38
    D o s a d n o ! ! !
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala