Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Starci 2

1
  • #1
    6 2

    postova:416
    taurus @ 11.7.2013. 11:28

    Prvi dio je bio čisto gubljenje vremena a ovaj "film" ili bolje rečeno skup nepovezanih scena je pojam gluposti podigao na višu razinu.Radnja ne postoji,gluma nikakva i nazvati ovo komedijom( ili filmom generalno)po meni predstavlja vrijeđanje žanra( i čitave sedme umjetnosti).Da mogu dati ocjenu 0 bilo bi to najmjerodavnije ovako ipak jedinica s time da bi sada ostalim filmovima kojima sam dao tu ocjenu trebao ispraviti barem na 2 jer ovo je bez konkurencije nešto najgore što sam ikada gledao.(ne račununajući B filmove)NE gledati!

  • #2
    3 4

    postova:264
    filmofil1983 @ 23.11.2013. 17:10

    nakon katastrofalnog prvog dijela,drugi dio nam donosi mnogo više zabave i komičnih scena!daleko je to od kvalitetne komedije,no naspram prvog dijela ovaj ipak pruža nešto više.žao mi je što u oba dijela redatelj je imao na raspolaganju dokazane glumce ali to nije znao iskoristiti!pogledati

  • #3
    5 1

    postova:50
    antia @ 8.8.2014. 19:34

    Prvi dio sam pogledo prije 2ili3 godine nisam siguran u kinu i bio mi je solidan,nasmijao me dosta puta,al zato drugi dio totalna suprotnost nemogu vjerovati odavno,ali odavno ovakvu glupost od filma nisam pogledao!!!!!!!!!

  • #4
    10 0

    postova:507
    pandaboy @ 11.8.2014. 22:24

    Još jedan Adam Sandlerov "ajmo-otići-na-ljetovanje-i-pozvati-ekipu-pa-usput-snimimo-nešto-bezveze-kroz-tri-dana" film.
    Po komentarima izgleda da sam se spasio preskočivši ovaj drugi dio, ali iskreno, nije ni da sam očekivao išta bolje od Sandlera a kamoli tek nastavka "Grown-ups"-a.

  • #5
    4 1

    postova:72
    kristijan sever @ 13.6.2015. 18:07

    ništa gluplje nisam vidio, ovaj 2. dio je još gori od onog prvog. 1/10.

  • #6
    2 1

    postova:6
    messersmith @ 6.1.2017. 19:56

    užas od filma

  • #7
    0 2

    postova:603
    robertini @ 11.1.2017. 21:05

    Što smo izbirljiva nacija, ajmeeee...ali zato biramo Kradeze i Mostiće bez problema Namiguje

    No škvadro, meni je ovaj filmić sasvim solidan....jeste, ima lame fora...ili čemu gostovanje Stone Colda ili Shaquillea O'Neilla, but hey...to su Ameri....obožavaju cameo pizdarije

    Ali u cjelini film funkcionira, Chris Rock, Sandler, debeljko i plavušan ipak su dobra ekipa

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala