Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čuvari šume: Tajanstveni svi­jet

1
  • #1
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 9.6.2013. 13:46

    Odličan crtić, sa odličnom pričom za djecu i odrasle. Svatko će ga doživjeti na svoj način, djeca na svoj dječji način  o čudesnim malenim bićima koje žive u šumi (još više će zavoljeti šumu), barem su moja tako, dok ćemo mi odrasli crtić drugačije doživjeti.

    Paralelno crtić govori o čudnom (u njenim očima) ocu i kćerki, no kada on pogleda svijet njegovim očima, a otac njenim .....

    U svakom slučaju moja djeca su još mala, jer taj crtić ne gledaju na taj način. :)

    Animacija i 3 D efekti su besprijekorni, naša sinkronizacija vrlo dobra, nije baš na niovu Disney uradaka, ali opet vrlo dobra.

    Preporučujem Vam da povedete svoje klince u kino.

    p.s.

    Ovaj crtić može Vas podsjetiti na Minimoye, tko je gledao Arthur u zemlji Minimoya - oduševit će se "Čuvarima Šume" - tajanstveni svijet. Razlika je što je u tome što je Arthur igrano-animirani film, dok su Čuvari Šume - potpuno animirani.

  • #2
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 5.2.2014. 21:11

    -"Epic" je animirani film kojemu je najveća odlika vizualni utisak i nažalost to je to.Priča je rađena po već provjerenoj formuli koju smo gledali u toliko sličnih filmova sa standardnim zapletom,rapletom i očekivanim sretnim završetkom.

    -Film je imao dobar potencijal koji je ostao neiskorišten.Šteta, jer priča i nije toliko loše zamišljena ali  ta ista priča je trebala biti spektakularnije obrađena.Pogledati

  • #3
    0 3

    postova:542
    leon123 @ 5.2.2018. 13:13
    Epic je malo dosadnjikav i vrlo zaboravan film.Ne iskace ni po cemu.Sinlronizacija je ok. 4.9/10
  • #4
    0 0

    postova:29
    lukas_filmas @ 5.7.2018. 11:44
    Slažem se s Leon123 Ovaj film je dosadnjikav Previše mi sliči na Bitku 5 vojski, Thora 2,Lord of the rings i Green lantern Djeca bi se možda uplašila Ocjena 5/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala