Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Umri muški: Dobar dan za umiranje

1
  • #1
    4 0

    postova:158
    fantasma13 @ 18.5.2013. 20:59

    ovo je neprobavljivo. olinjali willis i nekarizmatični mu partner u ulozi sina, hrpa akcije samo radi akcije, isfurana priča s rusima i neuvjerljiva gluma. jedino vrijedno spomena je produkcija, al to i ne bi trebalo biti upitno ako pričamo o ovom žanru. čisti gubitak vremena i savjet da McLanea ostavite arhiviranog u puno ljepšim prijašnjim izdanjima.

  • #2
    2 0

    postova:416
    taurus @ 12.8.2013. 16:06

    Katastrofalan film koji ne zaslužuje da spada u Die Hard serijal.Sve je vrlo loše počevši od nazovi scenarija preko glume do režije.Prethodni komentator je napisao :"olinjali Willis",i ta sintagma najbolje opisuje cijeli film.Jedina korist od njega je možda ta što sada četvrti nastavak,koji je tekođer bio prilično kritikovan,djeluje kao malo remek djelo.Prosto ne mogu vjerovati,poštujući svačiji ukus,da je ovaj film dobio od nekoga čak i ocjenu 10.

  • #3
    5 0

    postova:1
    ikolaric @ 24.3.2014. 16:07

    Katastrofa od filma!!!

  • #4
    4 0

    postova:35
    nix191 @ 26.3.2017. 22:10

    Dugo sam odgadao gladanje ovog filma i eto veceras odgledao, i da nazalost odgledao. Sramota je da je ovo dio jednog tako velikog serijala kao sto je Umri muski. Ima toliko previse racunalno montiranih scena,to cak ne bi bio problem da su dobro montirane..,  a cak je i gluma na jako slaboj razini. Ovaj film se ne zasluzuje zvati Umri muski!

  • #5
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 27.3.2017. 7:38

    Slažem se sa svima. Zbog Willisa ovaj film ocjenjujem sa 3/10.

    Ujedno za mene serijal filmova Umri muški prestao je sa trećim dijelim. Treći dio me čak i ugodno iznenadio.

    Četvrti razočarao, a ovaj peti neću niti komentirati.

  • #6
    0 1

    postova:601
    robertini @ 3.2.2019. 21:49

    Meni čak i nije tako loš film.

    Kao da je rađen da lay back and enjoy the action.

    Nije to više ona akčina kakav je bio do 4 dijela, ali nekako je opušteniji. A ideja da McClean ima sina ničim nije opravdana jer je ranije pak imao - kćer

  • #7
    0 0

    postova:96
    zoroaster @ 9.5.2020. 23:32

    Strašno i sramotno za legendarnu franšizu.

    1/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala