Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Božji grad

1
  • #1
    2 0

    postova:10
    anchy84zd @ 1.5.2013. 22:14

    Surov, mučan, realan...Savršen!

  • #2
    0 0

    postova:26
    ivoslav @ 18.11.2013. 23:59

    Čudi me što nema više komentara na ovo, pa neću pretjerati ako kažem, remek-djelo. Kao što anchy kaže, film je surov, mučan, ali i što je najvažnije vjerodostojno prikazuje kako su se stvari odvijale, a vjerujem da se još uvijek odvijaju, u tadašnjoj Faveli. Borba za prevlast nadilazi sve granice ljudskosti.

  • #3
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 1.5.2016. 13:36

    Sjajan film iz malo poznate kinematografije koji prigodno povodom skorašnje olimpijade(?!) donosi pomalo uvid u nekadašnje (pa da se puno promijenilo teško je reći) stanje ulica u Riu gdje kriminal ima takve razmjere da je cijeli grad stalno redovno na listi najopasnijih mjesta na svijetu...

    Kada policija otvoreno služi kao samo još jedna banda koja štiti svoje interese i vodi se otvoreni urbani rat na ulicama.

    Nije jedini pogled u to što često nastane u planski zamišljenim naseljima za siromašne odnosno planskim getoima gdje vlada potpuno bezakonje...

  • #4
    1 3

    postova:57
    clauden @ 1.5.2016. 18:45

    Film je tematski i kvalitetom u rangu s Tropa de Elite s time da je ovaj posljednji još malo bolji.

  • #5
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 1.5.2016. 19:42

    ovaj film je odličan. kao neka uličarska verzija 'bilo jednom u americi', prestravljuje ,gori je od bilo kakvog horrora

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala