Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zalomilo se

1
  • #1
    1 4

    postova:20
    filmic @ 30.4.2013. 23:14

    ko nije gledo, nek mu bude zao... jeben film.. nisam znao da je na telki.. steta. 10/10

  • #2
    6 4

    postova:130
    krushka @ 1.5.2013. 0:20

    Film je besmislen jer prikazuje dosadne male živote još dosadnijih malih ljudi. Tko želi gledat takav film i uhvatit stvarnost u svojoj punoj blistavoj veličini vjerojatno može gledat vlastiti život jer je ovaj film ljigav koliko je realan. Ne razumijem zašto bi netko htio gledat vlastiti život na filmu. Mislim da bi umjetnost, kao barem jednu od svojih svrha, trebala čovjeku osigurati kakav takav bijeg od stvarnosti. I kak je uopće moguće da bi onakva ženska bila zauvijek s onakvim tipom?

    Ispada ko da su ljudi mala šugava primitivna bića koja se samo žele skrasit. Ne treba mi za to film, za to gledam život oko sebe svaki dan i čitavu njegovu "čudesnost".

  • #3
    0 2

    postova:20
    filmic @ 11.2.2014. 19:27

    @krushka WTF !?!?!?!?

  • #4
    3 1

    postova:130
    krushka @ 11.2.2014. 20:22

    Europskom filmu prikazivanje stvarnosti polazi od ruke jer, ako ništa drugo,  za to bira neke zanimljivije osobnosti, generalno manje oblikovane objesnom američkom kulturom življenja ( što ne znači da, zbog mase drugih stvari, ne volim amere)  i često to vrlo efektno začini umjerenom dozom nadrealizma. Likovi u ovom filmu nisu zanimljivi, nego svakodnevni, a nadrealizma nema, mada je to dobro jer bi nadrealizam ovom filmu pristajao ko piletu sise.

    Mislim da ovo nije loš film, ima on i svojih svijetlih trenutaka, vjerojatno je i solidan, samo meni, zbog stvari koje sam već navela, nije legao.

  • #5
    4 7

    postova:5
    packy @ 14.3.2014. 21:11
    Kruška, tebe treba neko kresnuti. Odmah ćeš drugačije razmišljati.
  • #6
    5 1

    postova:130
    krushka @ 14.3.2014. 22:02

    Možda ne bi bilo loše, ali možda ne bi bilo loše ni da se tebe kresne, u glavu primjerice, odmah bi drugačije razmišljao

  • #7
    4 0

    postova:416
    taurus @ 14.3.2014. 22:49

    Momak ,koliko vidim po tvojim "bogatim" i "konstruktivnim" komentarima,ti nemaš sposobnost formulisanja dojmova koje su na tebe ostavili neki filmovi već kružis po forumu i vrijeđaš ljude spominjući njihovu inteligenciju ili u ovom slučaju pokazuješ svoju nekulturu šovinističkim ispadom prema djevojci koja je napisala lično viđenje dotičnog filma( koje sam tobom nema nikakve veze).Na osnovu toga,možemo sa 99 %-tnom sigurnošću reći da si ti taj koji nije pametan te sa 100%-tnom da ti je kućni odgoj ravan nuli.Stoga,učini sam sebi uslugu i okani se pisanja "komentara" jer nisi ispao nikakva internet faca,čemu očigledno težiš,već obični priprosti bezveznjak.

  • #8
    3 2

    postova:21
    sir333 @ 21.9.2014. 18:50

    Film je loš.

  • #9
    1 1

    postova:6
    messersmith @ 6.1.2017. 19:48

    meni je film loš

  • #10
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 7.1.2017. 11:46

    iznenađujuće dobar film...bez tipične američke patetike i preseravanja, zavidno realističan, ima čak i dobrih fora...da nije sranja na kraju s porodom i ginekologom, čak bih rekao i vrlo dobar....

  • #11
    0 0

    postova:131
    void @ 8.1.2017. 13:17

    Hoho, Mr. Leslie Chow kao ginekolog. :-D Zanimljivo je da je Ken Jeong uistinu liječnik. A Leslie Mann dobro pristaju uloge vrckavih milfica.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala