Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pad Olimpa

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    played @ 15.4.2013. 14:36

    nisu više arapi najveća prijetnja u filmovima, novi državni neprijatelji broj 1 - koreanci, sjeverni naravno... sad su im glavni negativci u svim novim filmovima... ali su im u ovom filmu stvarno odali priznanje

  • #2
    2 0

    postova:416
    taurus @ 20.7.2013. 16:58

    Crossover između Umri Muški i Pod Opsadom.Pokušaj da se oživi ona specifična atmosfera akcionih filmova iz 80-ih i  90-ih gdje one man army spašava dan.Ovaj puta se otišlo i korak dalje od uobičajenih premisa te smo opasnost i destrukciju umjesto na brodu,vozu ili pak centru New York-a dobili ni više ni manje nego u epicentru slobodnog svijeta (NOT) Bijeloj Kući.Negativci naravno više nisu Rusi ali ni Kinezi jer ih se ipak ne treba dražiti (pa makar to bilo i na filmu a i tržište je ogromno) već su to logično izolovanu Sjeverni Koreanci :),što bi se reklo i vuk sit i ovce na broju.Fabula je smiješna,standardno over the top ali ako ovaj film posmatramo pod prizmom pomenutih akcionih filmova iz prošloga vijeka nekako može izvući prolaznu ocjenu.

  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 16.8.2013. 9:04

    od priglupe i smiješne nesreće s početka filma i "nabotoksirane" Ashley(baš jadno), redanje gluposti se nastavlja do samog kraja filma i uspjeva pokvariti tehnički vrlo dobro odrađene akcijske prizore koje smo nažalost, gotovo identične, već vidjeli u puno puno puno filmova...film toliko forsira debilne ideje i riješenja da mi je to upravo nevjerojatno...samo sam se nanervirao gledajući ga...ne znam da li da uopće gledam onaj drugi s istom temom....

  • #4
    0 1

    postova:228
    joker12 @ 30.10.2013. 15:50

    novi umr muški

  • #5
    3 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 12.12.2013. 16:10

    od masakra koji je se desio u ovom filmu činjenica je jedino da je veći masakr doživio gledatelj gledajući još jedan propagandni američki film!film koji je pun nelogičnosti  od kojih je najveća da je sjevernokorejska letjelica našla u američkom zračnom prostoru,ne mogu izvući ni Morgan Freeman,ni  Gerard Butler!i naravno ovakvi filmovi ne mogu pobjeći ni od nezaobilazne teme o nuklearnom oružju!sve u svemu 119 minuta uzaludnog trošenja vremena,pa tko voli......

  • #6
    0 5

    postova:542
    leon123 @ 3.2.2018. 11:23
    Sasvim ok film,ne znam zasto.tolila strka i panika oko ovoga.Gluma nije bas nesto,ali akcijske scene su jako dobre. 7.2/10
  • #7
    1 0

    postova:93
    malo @ 18.4.2020. 22:36

    Je li netko brojao u koliko filmova/serija Ameri spašavaju predsjednike?

  • #8
    0 0

    postova:348
    masina @ 24.6.2020. 20:50
    .........
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala