Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Psi od slame

1
  • #1
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 14.4.2013. 0:54

    iako prepun stereotipa, a možda upravo zbog toga, odličan punokrvni triler, navodno je prvi film s Dustinom bolji, baš me zanima...linearna radnja bez puno iznenađenja a ipak napeta i realistična do samog kraja...odličan izbor glumaca...

  • #2
    0 1

    postova:167
    apex @ 14.4.2013. 12:35
    Film je katastrofa! Original je 800x bolji od ovog..izbor glumaca je iznimno loš kao i gluma..pogledajte original a ovaj film definitivno možete preskočit!
  • #3
    0 1

    postova:256
    karter @ 14.4.2013. 13:08

    ovog nisam gleedao ali i onaj original od peckinpaha mi nije sjeo baš. Iako se radi od jednom od najzanimljivijih američkih režisera pogotovo sedamdesetih ti psi od slame su nekako ajmo reć razočarali me upravo zbog tog nekog statusa kultnog filma i filma koji je godinama bio zabranjen u britaniji a nisu opravdali baš status. Možda je razlog što onda nije bilo puno takvih, provokativnih, nasilnih djela ali svakako uvijek preporučam pogledati original prije remakea iz čistog razloga što se ne mogu sjetiti remakea koji je bolji od originala.

  • #4
    0 1

    postova:1
    elmin ismić @ 6.7.2013. 21:41

    asdasdasdasd

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala