Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Začin za brak

1
  • #1
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 13.3.2013. 9:07

    razmišljate li koji bi bili najbolji glumci današnjice?, pogledajte ovaj film, sigurno će pomoći u odabiru...ako ste u braku i imate problema sa seksom, bit će vam neugodno gledate li ga s partnerom, ako ste zadovoljni seksom u braku, dočekat ćete kraj filma zagrljeni...iako se u filmu ništa posebno ne događa iz jedne perspektive, iz druge perspektive događa se cijeli život...humorna superdrama...

  • #2
    0 0

    postova:93
    malo @ 1.10.2016. 23:24

    Odlični glumci. Tema mi je dosadna.

  • #3
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 2.10.2016. 9:56
    superdrama za super dosadne bracne parove kakvih je 99 posto
  • #4
    0 0

    postova:348
    masina @ 26.3.2022. 10:10
    Tema je dosadna i nerazumna mladjim bracnim parovima ili koji nikad nisu bili u braku. Parovima u “godinama” ce ovaj film biti vrlo jasan i pokazatelj da nisu jedini sa problemom sexa u braku. Dok ste mladi vodi vas ljubav, privlacnost, strast, i sve to polako godinama zakrzljava ostaje samo navika i postovanje jednog prema drugima a sex pati zbog toga. Da ne tusim dalje, odlicna drama sa extra odlicnim glumcima.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala