Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Let

1 2
  • #1
    2 2

    postova:10
    david ds @ 12.3.2013. 23:01

    Odličan film i po meni najbolja gluma Denzela Washingtona u svim svojim filmskim ostvarenjima. Za dramu koja traje više od 2 sata nije ni u jednom trenutku dosadna.

    Moja ocjena 7,6/10

  • #2
    2 0

    postova:32
    imota @ 2.6.2013. 1:06

    meni je film također odličan

  • #3
    4 1

    postova:416
    taurus @ 17.9.2013. 10:53

    Uvid u život jednog alkoholičara koji je igrom slučaja sjajan pilot.Priča prati njegovu borbu sa ovisnošću u danima kada je pod lupom javnosti nakon avionske nesreće.Denzel ponovo izvrstan,to više ni ne moramo naglašavati,film možda 20min predug ali definitivno vrijedan gledanja.

  • #4
    2 1

    postova:203
    franorobert @ 17.9.2013. 13:36

    Odličan, bez viška patetike, umjereno doziran i sasvim pozitivan. filmski užitak!

  • #5
    7 3

    postova:158
    fantasma13 @ 27.9.2013. 23:10

    ima li ovaj čovjek uopće loš film ? ovo je najcijenjeniji glumac današnjice. npr. de niro i pacino su vrh, al glume u svemu i svačemu, dok si denzel to nikad neće dozvoliti. kapa dolje, majstore, za sve u životu !

  • #6
    1 3

    postova:1
    ninja @ 8.1.2016. 21:11

    .Film izvrsno propituje moralnost naših čina,djelovanje po savjesti,te jesmo li spremni živjeti sa posljedicama svojih djela i preuzeti odgovornost za iste.jedina mana filma je predugo trajanje,ali za ovakvu vrstu drame to je i potrebno da bismo shvatili unutrašnje borbe glavnoga lika.Scena filma-let putničkog aviona naopačkeCool

  • #7
    3 1

    postova:277
    marlonbrando @ 9.1.2016. 17:31

    Odličan film, jedan od Zemeckisovih bisera. Nema previše patetike, vrlo prizemljen i jednostavan - i u konačnici bolan. Denzel briljira.

  • #8
    3 2

    postova:1473
    buffalobill @ 9.1.2016. 21:20

    kod zemeckisa mi se svida i njegova patetika,dobar reziser,nisam gledao nijedan njegov los film

  • #9
    2 1

    postova:207
    arina @ 5.3.2016. 23:36
    Odličan film kao i scenarij i glumci.
  • #10
    1 2

    postova:1090
    yuma @ 6.3.2016. 0:42

    Odlična gluma, zanimljiva priča, dinamična režija, dobri rock klasici u glazbenom dijelu...

    Jedino što me smeta kaj je film u najavi preopisan - ne možeš mi opisati radnju doslovno pola filma. Tek nakon sat vremena se događa taj preokret junak/luzer i nije bilo potrebno to otkriti... 

    8,5/10

  • #11
    2 0

    postova:147
    mandrak @ 6.3.2016. 12:30

    ... kako sam i sam slične struke tako sam zadovoljan pogledanim filmom [svaki film osim dokumentanih doživljavam kao plod mašte preslikan na platno samog režisera te cjelokupne ekipe tako ne volim pisati odnosno nikad nisam pisao u stilu ''pa to je nemoguće'' stoga i volim film jer je u njemu sve moguće] koji se bavi karakternom strukturom likova a ne samo akcijskom lakom pričom .... odlična ocjena sa sjajno odabranim glumcima .... preporuka su za svakako pogledati ......  palac gore .... 

  • #12
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 6.3.2016. 15:55

    film je "prefantastičan" da bi mi prošao kao ozbiljna drama a opet tema je socijalno vrlo angažirana i u neskladu s premaštovitim prikazom da bih ga gledao kao film fantastike...dijametralno suprotan kraj bio bi prava mjera za ovaj film....

  • #13
    1 2

    postova:130
    krushka @ 7.3.2016. 15:26

    Film me kao držao u pristojnoj neizvjesnosti, ali je ta neizvjesnost o ishodu te alkoholno-herojske trakavice ujedno i jedini pozitivni utisak. I ja možda volim zaviriti u čašicu, ali ovo je "priča" o alkoholičaru u kojoj se eventualni razlozi opijanja tek uzgred spominju. Bivšu ženu i sina vidimo na samo 5 minuta, a o eventualnim traumama iz djetinjstva nema ni govora tako da tu za mene nema nikakve priče ni drame.

    Cijeli film frajer hoda okolo pijan i nitko ništa ne priča i nitko ništa ne misli i nema nikakvih emocija. Potpuno mi je šuplja priča. Jedna scena u onom nekom hotelu kad u zadnji čas u slowmotionu zgrabi "bombicu" se valjda gledatelja trebala dojmiti, ali je meni bila pomalo smiješna..i onda ga još ujutro nađu razbijenog potpuno od cijelog minibara različitog alkohola što mi je isto bilo smiješno jer mi se nekako čini da ljudi kad sami piju doma ipak uzmu nekakvu bocu i sliste je, a ne rade od toga studentsku terevenku. I onda još kad od kokaina "otriježnjen" izlazi ravno u "nove pobjede" onako denzelovski moćno, kako samo on to zna, pitam se cvikam li to ja od njegovih cviksa ili se lomim od smijeha, ali iz pristojnosti sasvim prigušeno. I onda još da stvar bude gora, malo je reć da ne volim Denzela, čovjek mi se naprosto gadi toliko da ništa na njemu dobro ne vidim.

    Ne razumijem zašto nema nikakve karakterizacije likova niti bilo kakvih zakulisnih događaja, kao da je pijanac s jednim virtuoznim potezom dovoljan za cjelovit film. U zadnjih deset godina ne pamtim da sam gledala neki dobar američki film tj. da je takav snimljen. Svi su šuplji ko šupalj zub i plitki ko plehani tanjir - izeš sliku nigde jedra na vidiku.
    Volim neke Zemeckisove filmove, ali u ovom je jedino dobar početak kad čovjek da sve od sebe da što smirenije "obradi" katastrofalnu situaciju u avionu, kako je to jedino i moguće. 
  • #14
    0 1

    postova:34
    dario zoric @ 7.3.2016. 15:34

    ovo sta govori bearfoot je ok,ali taj segment pre fantasticnosti je na pocetku samo filma,,po meni je kasnije sve totalno realno i vise od toga.to jest Denzel Washnington sa svojon glumon fantasticnon pokazuje stvarni svijet kakvih ljudi ima na slican nacin ne mozda doslovno kao pilot ,ali je kavih ljudi ima sve u zivotu i na kakvim pozicijama da su neuredni i neuroticni a udubini sebe jakko dobri ljudi

  • #15
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 21.10.2017. 22:14
    Meni je ovaj film fenomenalan.Denzel uvijek odlican,kao i Zemeckis. 8.0/10
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala