Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ghost Rider

1
  • #1
    0 1

    postova:416
    taurus @ 17.2.2013. 19:22

    Nakon što se u 90-im ipak nije snimio (na svu sreću) Superman film sa Cageom u glavnoj ulozi,Nick je jednostavno morao glumiti nekog super heroja da spere gorak ukus koji mu je ostavio taj nedosanjani projekat.Izbor je pao na malo poznatog anti junaka Ghost Ridera ali uzevši u obzir kvalitet finalnog proizvoda možda je bilo bolje da ni ovaj Cage fest nije ugledao svjetlo dana.Naime,premisa je apsurdna,specijalni efekti nisu dobri te možemo reći da jedni koji je vjerovatno uživao u ovom projektu je bio Cage jer je mogao izvoditi šta mu padne na pamet.Donekle je zabavno bilo prvi puta vidjeti njegovu transformaciju (uz obilje Cage kreveljenja) u Ridera ali sve prije i poslije toga generično,bljutavo i loše izvedeno po svim parametrima sedme umjetnosti.Nažalost film ne možemo svrstati ni u onu kategoriju koju bi amerikanci nazvali guilty pleasure,dakle loš film ali toliko loš da ga je zabavno gladat,jer katastrofalno loš jeste ali zabavan apsolutno nije.

  • #2
    0 2

    postova:47
    nitko0 @ 30.3.2014. 15:44

    mogli su napraviti puno od ovog filma

    mogli su napravit gotičku atmosferu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala