Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Matrix revolutions

1
  • #1
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 11.2.2013. 19:53

    završni dio kao potvrda da je ideja bila prehrabra da bi dobila smisleno obrazloženje, očekivani kraj, jedino iznenađenje filma je sudbina glavnog lika, gdje mi se religiozni aspekt priče nimalo ne sviđa...klasik žanra je napravljen i sigurno je za očekivati razne spinove priče jer je puno i previše toga ostalo nerazjašnjeno u zamišljenom svijetu, a opet, sve je to predobro  da bi se moglo samo tako jednostavno objasniti....

  • #2
    1 0

    postova:167
    apex @ 12.2.2013. 12:27
    Probaj napisat kaj ti sve nije jasno pa ćemo ti probat pomoć :P
  • #3
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 12.2.2013. 18:44

    hvala na trolanju??, @apex, ali internet je pun stotina i tisuća obrazloženja i objašnjenja matrix svijeta, počevši od početne, stupidne, ideje da strojevi uzgajaju ljude radi energije pa na dalje, a ne staje se na radnji filma već se raznorazne teorije bave i daljnjim eventualnim zbivanjima, kao i zbivanjima prije filma, što sve skupa čini besmislenim i bezvrijednim, jer je ideja toliko fantastična da ne može imati suvislo obrazloženje, čega su i autori bili svjesni i nisu se bavili tehničkim detaljima  i obrazlaganjima koegzistencije dva svijeta, već socijalnim aspektima priče...

  • #4
    8 0

    postova:599
    lordadamko @ 12.2.2013. 19:55

    bearfoot al ako ljudi smisljaju i danas razne teorije o filmu zar onda nije sam film uspio?

    film koji poput dobre knjige budi mastu i nakon sto je procitas po meni nemoze bit nikako fail...

    matrix je meni drazi nego LOTR u kojem pola vremena provedem gledajuc male hobite kak planinare...

  • #5
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 12.2.2013. 21:27

    gdje sam ja rekao nešto loše o cijelom serijalu...ja imam zamjerke na tehničke detalje, ali svakao cijeli serijal spada već u klasike žanra i svaki ljubitelj ih je gledao i gledat će ih ponovno i ponovno, i upravo je ta fantastična ideja nositelj  i temelj uspjeha, toliko fantastična da ju samu i nije moguće preispitivati i definirati poznatim parametrima...e sad sam dosta srao...

    ja ne bih nikako uspoređivao lotr i matrix, ne vidim ništa zajedničko niti u pričama niti u filmovima, možda požrtvovnost glavnog junaka, ali to je odlika svih filmova s pozitivnim glavnim likom

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala