Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kum 3

1 2 3
  • #1
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 24.2.2009. 21:39
    Na programu:
      28.2.2009 20:00 (RTL Televizija)

    Odličan zavšetak trilogije vrhunske priče o obitelji, ljubavi, povjerenju.......  jednostavno odlična drama, nadam se da će se ipak Andy Garcia pojaviti u četvrtom dijelu.

  • #2
    0 0

    postova:17
    layos @ 25.2.2009. 16:16
    taj je film super pogotovo sto u njemu igra al pacino,pregledao sam prva dva dijela treci nisam tako da jedva cekam da i njega pregledam.
  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.2.2009. 21:42
     nadam se da će se ipak Andy Garcia pojaviti u četvrtom dijelu.
    gorlock

    Zaboga, KUM IV?!? NEE!

    update: Malo sam guglao sad i pogledao par filmskih stranica koje pratim. Godfather4 se, na srecu, ne snima, nije ni u planu... Bila je ideja ali se, navodno, odustalo...

    Dosta mi je remakeova i pokusaja "resurrectanja" starih serijala. Nema toga sto Hollywood nece unistit, zbog samo par milijunicica..

  • #4
    2 2

    postova:1130
    mario @ 25.2.2009. 23:20

    Meni je Kum serijal pomalo i precijenjen, istina, filmove definitivno vrijedi pogledati i nitko se neće razočarati no za mene je Goodfellas the mafijaški film.

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.2.2009. 16:36

    MALI PODSJETNIK NA VEČERAŠNJI FILM

    "Coppolina režija je remek-djelo, s nekoliko uistinu briljantnih trenutaka, što se osobito ističe u koreografiji završnog dijela filma i poigravanjem s nekoliko linija priče. Užitak je gledati i Pacinovu, ali i Garcijinu glumu, te se može reći da trilogija "Kum" predstavlja jedan od najzaokruženijih i najbogatijih doprinosa svijetu filmske umjetnosti."

    - Tako je napisao urednik........

    A ja dodajem, neizostavna lektira koju svaki ozbiljniji filomfil mora imati.

    SVAKAKO GLEDATI (više puta) Smile

  • #6
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 28.2.2009. 17:17

    Meni je Kum serijal pomalo i precijenjen, istina, filmove definitivno vrijedi pogledati i nitko se neće razočarati no za mene je Goodfellas the mafijaški film.

    mario

    Film Goodfellas uspoređivati sa Godfather-om jedino u kontekstu "mafijaškog" (iako takav žanr ne postoji) filma.

    Godfather je udžbenik za sve ostale nastale slične filmove.

    Goodfellas je dobar film ali ni približno dobar kao Godfather.

    Primjer ako Goodfellas ocjenjujem kao film onda je to ocijena 7/10, ako ga uspoređujemo sa Godfather-om koji je definitivno no. 1 ocijena 10/10, tada je Goodfellas u usporedbi sa Godfather-om 5/10 

  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 1.3.2009. 15:45
     Sve je tu negdje u vašim komentarima točno, no činjenica je da je trebalo snimiti te filmove i da su odabrani pravi glumci nema sumnje. To su filmovi za uvijek ponovo pogledati.
  • #8
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2011. 14:53

    PERFECT CRIME

    Tribute to Godfather

    Qute:

    " Because a man who doesn't spend time with his family can never be a real man." 

  • #9
    1 0

    postova:158
    jovil @ 5.1.2011. 16:21

    Film nije loš, al ima veliku problemu- usporedba s prva dva dijela!!!!.

    Treći nastavak bi ocijenio uz pomoć metaforike- kao  jednu sjajnu obitelj s 2 djece u ranim 50-im i najednom žena saopćava svom dragom: "trudna sam i moraću rodit treće dijete".

  • #10
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.1.2011. 18:42

    Film nije loš, al ima veliku problemu- usporedba s prva dva dijela!!!!.

    Treći nastavak bi ocijenio uz pomoć metaforike- kao  jednu sjajnu obitelj s 2 djece u ranim 50-im i najednom žena saopćava svom dragom: "trudna sam i moraću rodit treće dijete".


    jovil


    Metaforika ti baš ne stoji

    Dakle ovako: Početkom 90-tih Francis Ford Coppola je imao velikih financijskih problema sa svojom producentskom kućom "Zoetrope" te objavljuje bankrot. 

    No to ga nije omelo i odlazi u Italiju pripremati novi film KUM 3. 

    U tom filmu Coppola predstavlja mlađu generaciju obitelji Corleone, koju je dostojno prestavio And Garcia. 

    Coppola je angažirao i svoju kćer za ulogu u filmu Sofiu, koja je tada zamijenila bolesnu Winonu Ryder koja je trebala imati ulogu Michaelove kćeri Mary.

    Film dobiva brojne nominacije i nagrade. 

    Više o svemu ovdje:

    https://hr.wikipedia.org/wiki/Kum_III#Nagrade   

  • #11
    0 0

    postova:158
    jovil @ 29.1.2011. 19:18


    Metaforika ti baš ne stoji

     


    gorlock

    Priznajem nisam dobro sročio ovu rečenicu o obitelji.Mislio sam na na roditelje koji pod stare dane saznaju da će dobit 3 prinovu u obitelji.

    Daleko od tog da je 3 nastavak loš, al ponovno ponavljam "ni blijeda sijenka prvog i drugog nastavka".

  • #12
    0 0

    postova:158
    jovil @ 29.1.2011. 19:24

    Zaboga, KUM IV?!? NEE!

    update: Malo sam guglao sad i pogledao par filmskih stranica koje pratim. Godfather4 se, na srecu, ne snima, nije ni u planu... Bila je ideja ali se, navodno, odustalo...

    Dosta mi je remakeova i pokusaja "resurrectanja" starih serijala. Nema toga sto Hollywood nece unistit, zbog samo par milijunicica..


    Beno

    Al , doista je treći nastavak bio suvišan.
  • #13
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.1.2011. 19:32

    Al , doista je treći nastavak bio suvišan.
    jovil


    Jovil bez uvrede ali prestani sraćkati po trećem djelu.

    Treći dio bio je neophodan, a svaki daljni tvoj komentar će biti suvišan. 

    KUM 3 je vrhunsko filmsko ostvarenje a triologija među top 5 trilogija ikad snimljenih.

    Što se pak tiče četvrtog djela, ovdje možete pročitati 

    https://blog.filmjabber.com/2008/09/23/the-godfather-4-coming-to-theaters/

  • #14
    1 0

    postova:158
    jovil @ 29.1.2011. 19:40


    Jovil bez uvrede ali prestani sraćkati po trećem djelu.

    Treći dio bio je neophodan, a svaki daljni tvoj komentar će biti suvišan. 

    KUM 3 je vrhunsko filmsko ostvarenje a triologija među top 5 trilogija ikad snimljenih.


    gorlock
    Na zapovijed Gospodine Nadkapetane.Cool
  • #15
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.1.2011. 19:49
    a svaki daljni tvoj komentar će biti suvišan. 
    gorlock
    Na zapovijed Gospodine Nadkapetane.Cool

    jovil

    baš kao i ovaj moj Laughing
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala