Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mučenice

1 2
  • #1
    1 3

    postova:109
    myna @ 29.11.2012. 8:11

    ljudi ne propuštajte ovaj film!čista desetka

  • #2
    0 0

    postova:213
    zac @ 29.11.2012. 22:33

    Aj baš ga bum gledal.Cool

  • #3
    2 1

    postova:271
    sebulba @ 30.11.2012. 0:46
    nisam odusevljen, film mi nema smisla..vise mi se cini da je redatelj poprilicno nastran.
  • #4
    3 3

    postova:72
    lizistrata @ 30.11.2012. 1:48

    Imam osjećaj da je toliko nahvaljen samo zato jer je francuska visokobudžetna produkcija u pitanju..
    Meni se čini da je film napravljen primarno sadistički s poantom do koje dolazi tek u zadnjih 20ak min filma, dok je sve do tog trenutka kao vizualno na nekoj razini,a trudi se pucati na atmosferu, dok zapravo i nema nekog smisla nego samo puno scena klanja kako gledatelju ne bi dosadilo i da se ne stigne u međuvremenu pitati "WTF am I watching? "..
    Ugl loša izvedba, razrada ideje je katastrofa (dok što je najgore, ideja ima potencijala), šteta bačenog vremena koje se s tom poantom moglo puno bolje iskoristiti, precijenjen film... Čisto s umjetničkog stajališta glupost..
    A  zabavno kako god bilo, uvijek nekome je.. Meni je naprosto dosadio nakon pola sata, i ono međuvrijeme do kraja mi je bio, pa.. Naporan...

  • #5
    2 1

    postova:213
    zac @ 30.11.2012. 10:15

    "WTF am I watching? ", da to sam se i sam pitao da bi tek u zadnjih 15 tak min. film postigao poantu brutalnih zlostavljanja koja je opet ostala nedorečena. Možda mu fali upravo dodatnih završnih 5 min.

    Nije mi se svidio film i može se reć da je sadistički i nastran do boli i nikako ga ne preporučujem ljudima tanjih živaca. Gledajući ovakve gnjusobe čovek se zapita kakvim ljudima je film namijenjen i u koju svrhu za opuštanje, za razbibrigu, za zabavu i opet zar je meni ovo trebalo????

    @ myna šta je u ovom filmu za 10Iznenađen, molim te argumentiraj ,prosvijetli nas.

  • #6
    1 1

    postova:8
    nike_st @ 30.11.2012. 11:52
  • #7
    1 1

    postova:22
    david_1991 @ 30.11.2012. 14:22

    Film koji je nedvojbno ostavio jak dojam na mene, samo mi isprva nije bilo jasno jel to samo zbog mučnih scena ili je film kvalitetan. I sad kad odvrtim priču zaključit ću da je ovo drugo, jer film ima dinamičnost i dosta neočekivanih elemenata koji su na kraju svi skupa vrlo dobro zaokruženi.

  • #8
    1 2

    postova:341
    hitman_4 @ 30.11.2012. 14:58

    meni je film genijalan,iako mogu shvatiti ljudove kojima je odvratan i besmislen.

    10/10

  • #9
    2 1

    postova:109
    myna @ 30.11.2012. 16:55

    zac - a vjerojatno zbog kraja filma, ono s babom i starčekima...dojam je isto bio ''wtf''?nisam fan ovakvih sadističkih filmova, ali eto, baš sam se iznenadila..

  • #10
    2 1

    postova:271
    sebulba @ 30.11.2012. 19:56

    meni baš kraj nema smisla. ako je dobro na drugoj strani onda je bakica mogla skupiti ekipicu i napravit kolektivno rokanje. opet ak nije dobro na drugoj strani onda je mogla uvesti zdravu prehranu i rekreaciju i navući još nekih 10-15 godina. čemu žurba, kužiš dilemu?

  • #11
    1 1

    postova:22
    david_1991 @ 30.11.2012. 20:38

    A možda je bakica sebična kučka (a je, čim godinama muči i ubija random ljude samo da bi saznala ima li što poslije smrti), pa joj je ova rekla da ide na neko prekrasno mjesto (ne mora biti da joj je ova rekla istinu), te je bakica odjebala ostale i sama odlučila u bolji svijet.

    A možda joj je rekla da nema ništa, praznina, pa je ova skužila da je sve skupa bilo bez ikakvog razloga i da njena nekvakva vjera nema više svrhe, možda ju je tada savjest pokosila.

  • #12
    0 2

    postova:213
    zac @ 30.11.2012. 21:39

    myna- ajde da je zbog kraja Namiguje

  • #13
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 30.11.2012. 23:36

    ovaj film pokušao je približiti normalnim ljudima kako izgledaju mnogobrojni slučajevi zlostavljanja o kojima se zadnjih godina puno priča, i po mom mišljenju nije uspio...osnova ovog filma je nasilje a ne zlostavljanje i to je film odvuklo u nerealno područje, područje čak fantastike, s potpuno krivim rezultatom, kao što se vidi iz komentara gore, uz dužno poštovanje...film je trebao šokirati na drugačijem nivou svijesti...

    elemenata samog zlostavljanja u filmu je relativno malo, s jedne strane razumljivo jer bi film bio negledljiv za normalnu osobu, i ovako izaziva mučninu, zamislite još da je u pitanju bilo dijete od 6-7-8 godina..dakle moralo se cijelu formu i sadržaj ublažiti i učiniti relativno komercijalnim i u tome se pretjeralo

    ....

    realistični prikaz dakle nije bio moguć, ali ipak film ukazuje na postojanje mentalno izopačenih za koje bi smrtan kazna bila kao nagrada...

    neprestano nasilje u ovom filmu glumu i glumce čini sporednim likovima koji nemaju vremena pokazati emocije i razviti osobnost što ide u prilog filmu koji poznaje samo žrtvu i nasilnika, sve druge karakteristike likova su nebitne, bila žrtva hrabra ili ne, osvetila se ili ne, ostaje žrtva i to se ne može promijeniti...područje na koje film, iako brutalan, tek blago ukazuje, puno je složenije, ne samo s aspekta odnosa žrtve i mučitelja već i u odnosu društva prema nasilnicima općenito, društvu koje za takvo ponašanje traži opravdanje i olakotne okolnosti, svjesno da je samo uzrok i razlog postojanju tih ljudi...

  • #14
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 1.12.2012. 0:41

    jeeeej niaa :) lijepo si to napisala

    pogledaj Haute Tension i À l'intérieur.oko 80% sam siguran da će ti se svidjetiPlazi jezik

    https://www.imdb.com/title/tt0338095/

    https://www.imdb.com/title/tt0856288/

  • #15
    1 0

    postova:1130
    mario @ 1.12.2012. 1:06

    Čini mi se da ću morati ovaj film opet pogledati, gledao sam ga kad je izašao ali zajedno sa društvom tako da nisam i nešto obraćao pažnju dok se na ekranu nisu pojavili litre krvi Nevinašce

    Slažem se s Hitmanom, Inside i Haute Tension su filmovi vrijedni gledanja, ja bi uz njih i preporučio Frontiere(s), film koji je dio ovog novog vala brutalnog francuskog horora.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala