Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Za šaku dinamita

1
  • #1
    4 0

    postova:23
    kodza @ 23.11.2012. 21:02

    Ako odgledate punu verziju filma od cca 2sata i 40 minuta tj ne onu isecenu od americkih producenata videcete jedno istinsko remek delo . Prica je jasna, likovi razradjeni, tempo Leoneov. Muzika Morriconea je  dozivela vrhunac karijere i predstavlja mozda najbolji rad Leone-Morricone. Rod Steiger emotivan, James Coburn zamisljen i setan - uloge za pamcenje. Juan, John,Sean ...  A naslov filma : u originalu je "Giu La Testa, Coglione" sto bi u nekom slobodnom prevodu bilo : Glavu dole, naivcine ! 

  • #2
    2 0

    postova:72
    okigala @ 23.12.2012. 18:53

    C'era una volta in Mexico, ma sjajan, i evo piše 157 minuta traje. Prava verzija po trajanju samo da ga nisu izrezali da stane u televizor, što vjerojatno jesu. Al tu nema pomoći, nadamo se da nisu. Iako ...

  • #3
    1 0

    postova:72
    okigala @ 23.12.2012. 18:54

    C'era una volta in Mexico, ma sjajan, i evo piše 157 minuta traje. Prava verzija po trajanju samo da ga nisu izrezali da stane u televizor, što vjerojatno jesu. Al tu nema pomoći, nadamo se da nisu. Iako ...

  • #4
    0 0

    postova:2
    celjevo @ 25.6.2014. 23:41
    Obavezno pogledati, za one koji ne znaju o cemu se radi. 9/10
  • #5
    1 0

    postova:1962
    aya @ 27.6.2014. 22:26

    @rorschach - kak te ja volim kada si daš truda, pa napišeš ovako lijepi komentar! Namiguje

  • #6
    3 1

    postova:242
    smarkovi @ 28.6.2014. 9:08
    Svaki filmoljubac mora uživati u ovom remekdjelu koja nije izgubila vremenom na svojoj vrijednosti. Režija gluma muzika baš sve je savršeno. Takvi filmovi uvijek su melem za dušu i oči. Inače da filmoljubcima skrenem pažnju na filmove koje sam pogleda ovih dana.Laber day a drugi je Kradljivica knjiga.Moja preporuke uživao sam.
  • #7
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 3.6.2018. 23:07

    Najpodcjenjeniji Leonov film koji je uvijek bio u sjeni ostalih njegovih uradaka. Meni osobno jako dobar i bolji od pomalo precjenjenog "Bilo jednom na divljem zapadu". Sjajno je prikazana sva utopija revolucije i ideala. Tri profila ljudi u fokusu su filma: jedan uglađeni intelektualac, drugi vječni ratnik, avanturist i nepokolebljivi idealist, a treći kriminalac. Upravo ta tri profila najčešće i čine okosnicu svake revolucije.

  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 4.6.2018. 9:01

    predugačak, što se mene tiče, muzika na najlošijem nivou od možda i svih Leoneovih filmova, reciklirana iz prijašnjih filmova s divljeg zapada, a "šon,šon,šon" ili kako već glavna tema iritantna... poslije je tek u Bilo jednom u Americi Morricone ponovno bio kreativan, djelomično...Steigerova uloga života, bez obzira na kasniji Oscar, monolog o revoluciji fenomenalan....povijesno društveno vrlo angažiran film...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala